Number of items: 100

11189.

15 000 HUF
40,65
46,88

4 db Hohenberg porcelán csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 7, ill. 11 cm
11190.

1 600 HUF

Virágmintás porcelán paprika, bors- és sószóró, matricás, 3 db, dugó nélkül, hibátlan, jelzett, m: 10 cm
11191.

1 000 HUF

4 db kézzel festett porcelán figura, 1 db kerámia figura, m: 5 és 15 cm közötti méretekben
11192.

1 000 HUF

3 db bögre, kettőn hajszálrepedések, matricások, egyik jelzett, m:9,5 cm
11193.

1 000 HUF

Kobalt kék kiöntő, matricás, jelzés nélkül, hibátlan, kopott, m:15,5 cm
11194.

5 000 HUF

Antik porzó, máz alatti festéssel, hajszál repedéssel, jelzés nélkül, 6×6×6 cm
11195.

1 000 HUF

Antik tál, jelzett, fehér mázas, máz hibával, 34×22 cm
11196.

1 000 HUF

Fürdőző leány, bisquit porcelán akt, jelzés nélkül, horzsolás nyomokkal, m: 47 cm
11197.

9 000 HUF
24,39
28,13

Régi porcelán só-, bors- és fogpiszkálótartó, lepattanással, 14x6x8 cm
11198.

1 000 HUF

2 db porcelán teakiöntő fedél, hibátlanok, d: 10 cm
11199.

800 HUF

11200.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF