Number of items: 127

12970.

1 000 HUF

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
12971.

2 000 HUF

12972.

4 000 HUF

12973.

4 000 HUF

12974.

1 000 HUF

Paul Janet: A politika tudomány története az erkölcstanhoz való viszonyában. I-III. Budapest, 1891, Magyar Tud. Akadémia. Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapszél. Szép állapotú. Ex libris: Osváth Ödön.
12975.

5 000 HUF

Montesquieu: El espíritu de las leyes. Vertido al castellano con notas Y observaciones por Siro Garcia Del Mazo. Tomo I-II. Madrid, 1906, Libreria General De Victoriano Suárez. Kiadói egészbőr kötésben. Aranyozott, dómbormintás gerinc. A gerinc kicsit kopott, egyébként jó állapotú.
12976.

3 000 HUF

Somogyvári Gyula: A pirossapkás kislány. 1-2. köt.; A hadtest hű marad. Bp., 1943, SInger és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Félvászon kötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12977.

1 000 HUF

12978.

1 000 HUF

12979.

3 000 HUF

12980.

3 000 HUF

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
12981.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF