Books: Other rarities Number of items: 127
712076
12970
222
1 000 HUF
899310
12971
222
Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
2 000 HUF
894672
12972
222
4 000 HUF
853541
12973
222
4 000 HUF
847424
12974
222
1 000 HUF
958383
12975
222
Paul Janet: A politika tudomány története az erkölcstanhoz való viszonyában. I-III. Budapest, 1891, Magyar Tud. Akadémia. Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapszél. Szép állapotú. Ex libris: Osváth Ödön.
5 000 HUF
958374
12976
222
Montesquieu: El espíritu de las leyes. Vertido al castellano con notas Y observaciones por Siro Garcia Del Mazo. Tomo I-II. Madrid, 1906, Libreria General De Victoriano Suárez. Kiadói egészbőr kötésben. Aranyozott, dómbormintás gerinc. A gerinc kicsit kopott, egyébként jó állapotú.
3 000 HUF
960441
12977
222
Somogyvári Gyula: A pirossapkás kislány. 1-2. köt.; A hadtest hű marad. Bp., 1943, SInger és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Félvászon kötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
961542
12978
222
1 000 HUF
926635
12979
222
3 000 HUF
798448
12980
222
3 000 HUF
852602
12981
222
1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house