Number of items: 124

Péli Tamás (1948-1994): Ősapánk I. Olaj, pozdorjalap, jelzett, 47×41 cm
10073.

30 000 HUF
81,30
93,75

Pirhalla Nándor (1884-?): Mosolygó leány. Olaj, vászon-falemez, jelzett, antik keretben, 48×39 cm
10074.

30 000 HUF
81,30
93,75

Podolyák Vilmos (1943): Felsőtótfalusi táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 67x58cm
10075.

22 000 HUF
59,62
68,75

10076.

5 000 HUF

10077.

3 000 HUF

Reinhardt István (1936-): Kis öböl. Olaj, farost, jelzett, keretben, 49×88 cm
10078.

28 000 HUF
75,88
87,50

Remsey Gábor (1925-1999): Szadai udvar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, jelzett. Kép mérete: 28x29 cm
10079.

6 000 HUF

Remsey Gábor (1925-1999): Udvar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, jelzett. Kép mérete: 20x30 cm
10080.

4 000 HUF

Róna jelzéssel: Hófehérke ebédet hoz. Tempera, karton, kis szakadásokkal, 62×50 cm
10081.

6 000 HUF

Róna Emy (1904-1988): Női fej. Szén, papír, jelzett, 29×21 cm
10082.

5 000 HUF

Ruttkay Sándor (1951-): Séta; akvarell-papír; jelzett, keretben 52x67 cm
10083.

8 000 HUF

10084.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF