Number of items: 84

Mintons teás csésze, csészealj, süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11148.

3 000 HUF

Krondorfer Sauerbrunn reklámú hanutartó, jelzés nélkül, hibátlan, d:14 cm
11149.

3 000 HUF

Villeroy és Boch fekete- arany festett üveg bonbonier kis hibával / Villeroy and Boch painted glass bonboniere with small fault 13x17cm
11150.

Villeroy és Boch fekete- arany festett üveg bonbonier kis hibával /
Villeroy and Boch painted glass bonboniere with small fault 13x17cm

2 200 HUF
5,96
6,88

11151.

2 200 HUF
5,96
6,88

Bavaria Germany nemzetszocialista emblémával ellátott porcelán tányér, d: 23 cm
11152.

2 000 HUF

Wallendorf váza, Humboldt egyetem képével, matricás, hibátlan, jelzett, m: 16 cm
11153.

800 HUF

11154.

800 HUF

Villeroy & Boch fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan
11155.

800 HUF

2 db Woodland tálka, és 2 db V&B csésze, jelzett, levonóképes, egyiken hajszálrepedés
11156.

2 000 HUF

Regal figurális gyertyatartó, kézzel festett, kopott, jelzett, m:18 cm, h:26 cm
11157.

1 000 HUF

Kínai hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11158.

16 000 HUF
43,36
50,00

XIX. sz. vége: Francia porcelán figura / Chinaware figure 15 cm
11159.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF