Number of items: 84
893289
11148
214
Mintons teás csésze, csészealj, süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan
3 000 HUF
875353
11149
214
Krondorfer Sauerbrunn reklámú hanutartó, jelzés nélkül, hibátlan, d:14 cm
3 000 HUF
880320
11150
214
2200
Villeroy és Boch fekete- arany festett üveg bonbonier kis hibával /
Villeroy and Boch painted glass bonboniere with small fault 13x17cm
2 200 HUF
772325
11151
214
2200
2 200 HUF
897584
11152
214
Bavaria Germany nemzetszocialista emblémával ellátott porcelán tányér, d: 23 cm
2 000 HUF
867755
11153
214
Wallendorf váza, Humboldt egyetem képével, matricás, hibátlan, jelzett, m: 16 cm
832767
11154
214
817210
11155
214
Villeroy & Boch fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan
897768
11156
214
2 db Woodland tálka, és 2 db V&B csésze, jelzett, levonóképes, egyiken hajszálrepedés
2 000 HUF
898319
11157
214
Regal figurális gyertyatartó, kézzel festett, kopott, jelzett, m:18 cm, h:26 cm
1 000 HUF
868403
11158
214
Kínai hiányos teás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
16 000 HUF
716369
11159
214
XIX. sz. vége: Francia porcelán figura / Chinaware figure 15 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m