https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 38

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.
1
12726.

Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Beck Lajos: A régi Magyarország. Bp. 1944. Universitas. 303 l. 1 lev. Kiadói papírkötésben
1
12727.

Beck Lajos: A régi Magyarország. Bp. 1944. Universitas. 303 l. 1 lev. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Árpád és az Árpádok. Történeti emlékmű. Szerkesztette Csánki Dezső, Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával. Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül egy két helyen ceruzás aláhúzások
1
12728.

Árpád és az Árpádok. Történeti emlékmű. Szerkesztette Csánki Dezső, Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával.
Bp. 1908. Franklin. 1 t. címkép + XVII + [3] + 396 + 1p. + 40 melléklet Aranyozott, kiadói egészbőr díszkötésben ()rézplakett hiányzik, felül aranyozott lapszélekkel. A gerinc javított, pótolt, kötéstábla kissé kopott, belül egy két helyen ceruzás aláhúzások

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.
1
12729.

Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. 2. bővített kiad. Bp. 1890. Arad sz. kir. város tulajdona. Lampel. 222p. Szövegközti és egészoldalas képekkel. Többek között Marczali Henrik, Márki Sándor, Irányi Dániel, Concha Győző írásaival, Zichy Mihály, Stetka Gyula és Mannheimer G. illusztrációival. Festett, kiadói, szürke egészvászon-kötésben, Gottermayer Nándor műhelyéből.
1
12731.

Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. 2. bővített kiad. Bp. 1890. Arad sz. kir. város tulajdona. Lampel. 222p.
Szövegközti és egészoldalas képekkel. Többek között Marczali Henrik, Márki Sándor, Irányi Dániel, Concha Győző írásaival, Zichy Mihály, Stetka Gyula és Mannheimer G. illusztrációival.
Festett, kiadói, szürke egészvászon-kötésben, Gottermayer Nándor műhelyéből.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Duncker Miksa: Az Ó kor története. A harmadik kiadás alapján a MTA megbízásából ford. Jónás János. 1-4. kötet. Bp. 1873-1878. Franklin. 558 p., 660 p., 568 p., 794 p. Korabeli, egységes, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapszéllel, kis hibák a kötésen
1
12732.

Duncker Miksa: Az Ó kor története. A harmadik kiadás alapján a MTA megbízásából ford. Jónás János. 1-4. kötet.
Bp. 1873-1878. Franklin. 558 p., 660 p., 568 p., 794 p. Korabeli, egységes, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapszéllel, kis hibák a kötésen

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Kozma Andor: Honfoglalás. Történelmi rege. Bp. 1925. Pantheon. 285 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban
1
12733.

Kozma Andor: Honfoglalás. Történelmi rege. Bp. 1925. Pantheon. 285 p. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Darnay Kálmán: Magyarország őskora. Pozsony-Bp. 1900. 1 sztl. lev. Stampfel K. 143 p.Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben.
1
12734.

Darnay Kálmán: Magyarország őskora. Pozsony-Bp. 1900. 1 sztl. lev. Stampfel K. 143 p.Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
Simonyi Sándor: Potyorektől Számuely Tiborig. Kik tették tönkre Magyarországot? Bp., 1919. Hornyánszky. Román cenzurával. Kissé megviselt.
1
12735.

Simonyi Sándor: Potyorektől Számuely Tiborig. Kik tették tönkre Magyarországot? Bp., 1919. Hornyánszky. Román cenzurával. Kissé megviselt.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
11
 
Biró Vencel: Báthory István fejedelem. Tóth István rajzaival. Kolozsvár, é. n. Gloria könyvnyomda. 31 p. Kiadói papírborítóban, szövegközti rajzokkal.
1
12736.

Biró Vencel: Báthory István fejedelem. Tóth István rajzaival. Kolozsvár, é. n. Gloria könyvnyomda. 31 p. Kiadói papírborítóban, szövegközti rajzokkal.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Cornelius Tacitus: Samtliche Werke II. Wien und Prag 1801. Franz Haas 3 metszettel (két lap szakadt) korabeli papírkötésben / with 3 etchings. 2 pages with tears in good quality paper binding.
1
12737.

Cornelius Tacitus: Samtliche Werke II. Wien und Prag 1801. Franz Haas 3 metszettel (két lap szakadt) korabeli papírkötésben / with 3 etchings. 2 pages with tears in good quality paper binding.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Barabás Emil: A német nagyvezérkar jelenti… A nyugati háború. Hadijelentések a sajtó és rádió tükrében. Bp. 1940. Szenko. 289 l., 1 lev., 20 t. (fényképek, térképek). Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban. Félvászon védőborítóban. Könyvtári selejt. Első 10 lap ázott.
1
12738.

Barabás Emil: A német nagyvezérkar jelenti… A nyugati háború. Hadijelentések a sajtó és rádió tükrében. Bp. 1940. Szenko. 289 l., 1 lev., 20 t. (fényképek, térképek). Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban. Félvászon védőborítóban. Könyvtári selejt. Első 10 lap ázott.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
2
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment