Number of items: 61

Salzer jelzéssel: 3 különbözű alkotás. Tempera, papír
15048.

3 000 HUF

Szabó Iván, szobrász (1913-1998): Római lovas (1973) Golyóstoll, zsírkréta, papír. Jelzett 19 x 22,3 cm
15049.

4 000 HUF
11

Szász Endre?: Fiatal lány. Olaj, karton. Jelzés nélkül. 45 x 34,5 cm
15050.

8 000 HUF
20

Székely Alex (1901-1968): József Attila illusztráció (1947) Tus, papír. Jelzett	30,5 x 21,5 cm
15051.

7 000 HUF
18,97
21,88

Szennik György (1923-2007): Gyulai erdő (1970) Rézkarc, papír. Jelzett. 28,5 x 31 cm
15052.

1 800 HUF

Szilvásy Margit (1898-1977): Női portré - Önarckép? (1959) Tempera,	papír. Jelzett 36 x 27,7 cm
15053.

4 000 HUF

Szinte Gábor (1928): Pihenő bika. Tus, papír. Jelzett	29 x 41 cm
15054.

6 000 HUF

Szőgyi Lajos (1903-?): Vágyakozás. Linómetszet, papír. Jelzett. 18 x 13 cm
15055.

2 000 HUF

Szőgyi Lajos (1903-?): Prométheus. Linómetszet, papír. Jelzett. 18 x 13 cm
15056.

2 000 HUF

Szűts Miklós (1945): Napló 12_09_09. (2012/44) Akvarell, papír. Jelzett 11,3 x 15,4 cm
15057.

40 000 HUF
108,40
125,00

Vojnich Erzsébet (1953): Zöldes padló, falikút, gyűrt vászon (2011) Vegyes technika, nyersvászon. Jelzett. 34 x 60 cm
15059.

120 000 HUF
325,20
375,00

Wahorn András (1953): Look. Tus, papír, kollázs. Jelzett. 15 x 14,8 cm
15060.

25 000 HUF
67,75
78,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF