Number of items: 245

Jelzés nélkül: Keresztek akvarell-papír (piszkos) 22x30 cm
10229.

800 HUF

Jelzés nélkül: Angyalok diadala (Cca 1920), akvarell, papír, 35×22 cm
10230.

6 000 HUF

Jelzés nélkül: Férfi portré, szénrajz 60x43cm
10231.

1 000 HUF

Jelzés nélkül: Férfi portré Olaj, vászon. Keretben 40x50 cm
10232.

26 000 HUF
70,46
81,25

10233.

4 200 HUF
11,38
13,13

10234.

24 000 HUF
65,04
75,00

Jelzés nélkül: Tavaszi rét, akvarell farost , 34x32,5cm
10235.

800 HUF

Jelzés nélkül: Fasor, olaj-vászon, igényes, nagyméretű keretben, 75x50cm
10236.

30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Női akt vázlat, szénrajz 60x43cm
10237.

1 000 HUF

Jelzés nélkül: Ülő Női akt, szénrajz 60x43cm
10238.

1 000 HUF

Jelzés nélkül: Dunántúli táj, olaj-farost, üvegezett keretben 38x28cm
10239.

3 000 HUF

Jelzés nélkül: Őszí táj. Olaj, vászon. 60x80 cm keretben
10240.

17 000 HUF
46,07
53,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF