Books: Other rarities Number of items: 77
539260
12097
173
22000
Remekírók Képes Könyvtára 24 kötete. Bp, 1905 körül. Franklin. ritka Leszik féle, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
22 000 HUF
563744
12098
173
100
Német irányítószám- és telefonkönyv a 80-as évekből 2 kötetben / German telephone directory from the 80's
523772
12099
173
1 600 HUF
546972
12100
173
Endrődi Sándor: A Magyar Költészet Kincsesháza ép gerinccel, Bp., é.n. Athenaeum .Hibás gerinccel, lapok foltosak
1 000 HUF
562503
12101
173
A Pesti Hírlap nagy naptára az 1929. közzönséges évre. Légrády ny. 480p. egészvászon kötésben, hibátlan állapotban
1 000 HUF
575279
12102
173
4400
1930 Halhatatlan szerelem - nagy költők és nagy festők művészetének tükrében vászonkötésben, szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Pesti Napló 1930, Szép állapotban.
4 400 HUF
581378
12103
173
Herczeg Ferenc: Északi fény. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás XXXI.) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
1 000 HUF
581380
12104
173
Herczeg Ferenc: A honszerző. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás III.) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
1 000 HUF
581383
12105
173
Surányi Miklós: Herczeg Ferenc. (Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás) Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
1 000 HUF
546073
12106
173
Básti Lajos: Sziréna. Bp., 1942. Szerzői. 151p. kissé laza egészvászon kötés
1 200 HUF
488101
12107
173
1930 Halhatatlan szerelem - nagy költők és nagy festők művészetének tükrében vászonkötésben, szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva, gerince sérült
1 000 HUF
581418
12108
173
Az Egységes Magyar Gyorsírás Könyvtára. Szerk. Radnai Béla. 1930/24-25., 28-31. sz. Egybekötve félvászon kötésben, ajándékozó címkével
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house