Number of items: 266

Cs. Németh Miklós (1934): Kompozíció, olaj, papír, jelzés nélkül, 70x100cm (sérült)
10036.

9 000 HUF
24,39
28,13

Cs. Németh Miklós (1943-): Vidéki éjszaka, olaj-karton üvegezett keretben 106x75cm
10037.

40 000 HUF
108,40
125,00

Derkovits Gyula és Dési Huber István 16 grafikája 1949, 2 db hiányzik, Dési: Overallos munkás, Pásztorleány bivalyokkal, mappa szakadt az ofszeteknek semmi bajuk
10038.

5 000 HUF

Dévényi János (1934): Virtuális háromszög, akril, papír, jelzett, keretben, 30x30cm
10039.

12 000 HUF

Dévényi János (1934): Félkörök, akril, papír, jelzett, keretben, 30x30cm
10040.

12 000 HUF

10041.

30 000 HUF
81,30
93,75

Drégely László (1932-1990): Őszi csendélet, olaj, papír-farost, üvegezett keretben, 115×60 cm kerettel
10042.

58 000 HUF
157,18
181,25

D.M. jelzéssel: Szeretet, vegyes technika, farost, keretben, 32x40cm
10043.

12 000 HUF

10044.

3 000 HUF

10045.

8 000 HUF

10046.

13 000 HUF
35,23
40,63

Endrédy György (1910-1988): Koponyás tájkép, szénrajz, papír, jelzett, üvegezett keretben 26×33 cm
10047.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF