Number of items: 266

Holba Tivadar (1906-1995): Téli Balaton, olaj, farost, üvegezett keretben, 58x72cm (hátoldalán a Képzőművészeti Alap Képcsarnokai igazoló címkéjével)
10073.

40 000 HUF
108,40
125,00

Holba Tivadar (1906-1995): Gesztenyés, olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 67x77cm
10074.

50 000 HUF
135,50
156,25

Holzer jelzéssel: Kikötőben, pasztell, papír, kis szakadás a tetején, 21x31 cm
10075.

3 000 HUF

10076.

17 000 HUF
46,07
53,13

M Horváth István: Női portré, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 40×27 cm
10077.

9 000 HUF
24,39
28,13

10078.

9 000 HUF
24,39
28,13

Imre István (1950): Enteriör. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 60x40 cm Üvegezett keretben
10079.

4 000 HUF

10080.

3 000 HUF

Istokovits jelzéssel - Vázlat rajz ceruza,papír 19×13 cm.Üvegezett keretben.
10081.

3 000 HUF

10082.

23 000 HUF
62,33
71,88

Kámán Titusz: Virágcsendélet, olaj, vászon, jelzett, két apró sérüléssel, keretben 60x80 cm
10083.

20 000 HUF
54,20
62,50

10084.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF