Art postcards

Number of items: 57

1920 Herzliche Weihnachtsgrüsse / Viennese Art Nouveau. Nr. 1123. s: Mela Koehler (EB)
43459.
Legend T3

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1923 Herzlichen Glückwunsch! / Viennese Art Nouveau s: Mela Koehler (gyűrődések / creases)
43460.
Legend T3

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1918 Elegáns hölgy és katona. / Elegant lady and soldier art postcard. Ed. R.A. Serie 101. litho + "K.u.k. Feldpostamt 466" (EK)
43461.
Legend T2/3

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1937 Gyllne bi, var fagel, konung...Finnish Kalevala illustration art postcard (EB)
43462.
Legend T3

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1903 Egyedi, kézzel készített kottás művészlap, E. Bach: Tavasz Ébredése, hölgy zongoránál, hátoldalon a bélyeg helyén macska / Unique handmade art postcard with sheet music, lady with pianoforte, cat as stamp. Art Nouveau, floral
43463.
Legend

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Teniszező hölgy művészlap. Diana krém reklám a hátoldalon / Tennis playing lady. Hungarian art postcard, sport, creme advertising s: Győri Aranka (gyűrődések / creases)
43464.
Legend T3

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
1917 Children art postcard. B.K.W.I. 587-1. s: August Patek (EK)
43465.
Legend T2/3

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Előkelő ősi szittya nő. Ősi Magyar Nemzeti Viseletek 2. sz. / Ancient Scythian lady s: Nemes Mihály, Csernák Anna Réka (kopott sarkak / worn corners)
43466.
Legend T3

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1915 Tél. Magyar Iskola Egyesület levelezőlapja, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet rt. / Hungarian art postcard, winter, litho s: Várady István
43467.
Legend T2

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Italian lady art postcard, romantic couple. 714-4. (fl)
43468.
Legend T2/3

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
The Joy of the Hunt. Lady art postcard s: W. Haskell Coffin (EK)
43469.
Legend T2/3

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
1905 Still life art postcard. Meissner & Buch Künstler-Postkarten Serie 1246. "Von Blute zur Frucht" litho s: C. Klein (EK)
43470.
Legend T2/3

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF