Advertisement

Number of items: 217

Bensdorp 7 db csokipapír, 4x10 cm és 4x8 cm közötti méretben
19402.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3 db cukorkás tasak: Fekete Hustex bonon (2 db), és Florida üdítő cukorka (jelzett: Nemes Gy. Káldor)
19403.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1905 Gustav Christ &amp; Co. Apparate-Bauanstalt, Kupferschmiede und Maschinenfabrik Berlin. Katalog No. 13. Apparate, Geräte, Maschinen für chemische Laboratorien. / Kémiai laboratóriumi eszközök, berendezések, és gépek, német nyelvű katalógus, árjegyzék. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lap hiányzik.
19404.

1905 Gustav Christ & Co. Apparate-Bauanstalt, Kupferschmiede und Maschinenfabrik Berlin. Katalog No. 13. Apparate, Geräte, Maschinen für chemische Laboratorien. / Kémiai laboratóriumi eszközök, berendezések, és gépek, német nyelvű katalógus, árjegyzék. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lap hiányzik.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
1983 Magyar Selyemipar reklámos selyem fali naptár. 70x36 cm
19405.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
"Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen", art deco plakát, karton, szerepelt egy példány az art deco kiállításon, Bp., Kincso-ny., az egyik felső sarkán törésnyommal, 34x24 cm
19406.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Berény Róbert: Ocean cukorka ca 1930. Fém doboz. jelzett, / Ocean candy box by Design by, Robert Bereny metal box, signed. d: 8 cm
19407.

Available for bidding
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00
Minimum bid:
400 000 HUF
400 000 480 000 550 000
154 db NSZK gyufacímke, berakóban
19408.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
4 darab márkázott régi ruha vállfa, Május 1 Ruhagyár, Tóth Ödön, stb
19409.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1930 Bp. VI., Salgó Imre szerszámok, szerszámgépek, szerszám-különlegességek és műszaki cikkek képes árkatalógusa, viseltes állapotban
19410.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
19411.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
19412.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
19413.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF