Advertisement

Number of items: 217

Kolok Black Record Royal 10 13mm fém doboz, kopásnyomokkal, 6,5×6,5×2 cm
19583.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gentry pipadohány fém doboz 11x7 cm
19584.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1985 36 db jugoszláv kártyanaptár
19585.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
55 darab telefonkártya a 90-es évekből
19586.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1920/30 toiletteseifenpulver, bontatlan doboz, m: 14 cm
19587.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Malév kés és villa szett, 6+6 darab, jó állapotban.
19588.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Vegyes kártyanaptár tétel, kb. 160-180 db, közte egyformákkal
19589.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1910 DMC Cartede Couleurs pour Cotons brillants. Coton perlé, Mouliné spécieal, Broder spécial, Cordonnet spécial, etc. Mulhouse-Belfort-Paris, ,Dollfus-Mieg &amp; C., francia nyelvű textil árjegyzék/áruminta-katalógus, kopott borítóval, a borítón bejegyzéssel, foltos, 6 sztl. lev. + 1 (kihajtható színes mintákkal) t.
19590.

cca 1910 DMC Cartede Couleurs pour Cotons brillants. Coton perlé, Mouliné spécieal, Broder spécial, Cordonnet spécial, etc. Mulhouse-Belfort-Paris, ,Dollfus-Mieg & C., francia nyelvű textil árjegyzék/áruminta-katalógus, kopott borítóval, a borítón bejegyzéssel, foltos, 6 sztl. lev. + 1 (kihajtható színes mintákkal) t.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Rosner Ármin Bp. VIII. Fiumei út 12.a. fa colstok
19591.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1970 A Csepeli Egyedi Gépgyár reprezentációs ajándék góliát tolla, a fej részen 4 budapesti látkép részlettel, tollbelső hiányzik, egyébként jó állapotban, ritka, h: 21,5 cm
19592.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Pischinger Oszkár tortaszeletek papírdoboz, kopásnyomokkal, d: 10 cm
19593.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
86 darabos szivarcímke gyűjtemény kis berakóban
19594.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF