Emergency Coins and Notes

Number of items: 294

Franciaország 1969. 13db-os "Total" sárgaréz éremtétel T:XF patina, mindegyik hátoldalán ragasztó France 1969. 13pcs lot "Total" brass medals C:XF patina, adhesive on the back of all
30500.

Franciaország 1969. 13db-os "Total" sárgaréz éremtétel T:XF patina, mindegyik hátoldalán ragasztó
France 1969. 13pcs lot "Total" brass medals C:XF patina, adhesive on the back of all

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Franciaország 1970. "PIF 1970" kétoldalas fém zseton (32mm) T:XF France 1970. "PIF 1970" two-sided metal token (32mm) C:XF
30501.

Franciaország 1970. "PIF 1970" kétoldalas fém zseton (32mm) T:XF
France 1970. "PIF 1970" two-sided metal token (32mm) C:XF

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Franciaország 1995. "Caesar Dict Perpetvo / nutella Goscinny-Uderzo - Obelix" kétoldalas bronz reklám zseton T:VF France 1995. "Caesar Dict Perpetvo / nutella Goscinny-Uderzo - Obelix" two-sided bronze advertising token (27mm) C:VF
30502.

Franciaország 1995. "Caesar Dict Perpetvo / nutella Goscinny-Uderzo - Obelix" kétoldalas bronz reklám zseton T:VF
France 1995. "Caesar Dict Perpetvo / nutella Goscinny-Uderzo - Obelix" two-sided bronze advertising token (27mm) C:VF

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Franciaország DN Párizs "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25" kétoldalas sárgaréz reklám zseton (24mm) T:XF France ND Paris "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25" two-sided brass advertising token (24mm) C:XF
30503.

Franciaország DN Párizs "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25" kétoldalas sárgaréz reklám zseton (24mm) T:XF
France ND Paris "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25" two-sided brass advertising token (24mm) C:XF

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hollandia 1996. 10E Cu-Ni fantáziaérme "Willem Barentsz" T:AU patina Netherlands 1996. 10 Euro Cu-Ni fantasy coin "Willem Barentsz" C:AU patina
30504.

Hollandia 1996. 10E Cu-Ni fantáziaérme "Willem Barentsz" T:AU patina
Netherlands 1996. 10 Euro Cu-Ni fantasy coin "Willem Barentsz" C:AU patina

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Izrael 1953-1966. Telefon bárca (Asimon) (6xklf) T:XF Israel 1953-1966. Telephone token (Asimon) (6xdiff) C:XF
30505.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kanada DN "Lodge Abbotsford - 937 / They received every man a penny (Abbotsfordi páholy - 937 / Minden ember kapott egy penny-t)" kétoldalas Al szabadkőműves zseton (20mm) T:AU Canada ND "Lodge Abbotsford - 937 / They received every man a penny" double-sided Al Freemasonic token (20mm) C:AU
30506.

Kanada DN "Lodge Abbotsford - 937 / They received every man a penny (Abbotsfordi páholy - 937 / Minden ember kapott egy penny-t)" kétoldalas Al szabadkőműves zseton (20mm) T:AU
Canada ND "Lodge Abbotsford - 937 / They received every man a penny" double-sided Al Freemasonic token (20mm) C:AU

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kanada DN(1967) "A kanadai konföderáció századik évfordulója" brass emlékérem (32mm) + DN(1975) Kanada miniszterelnökei "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass bevonatú Zn Shell promóciós olaj zseton (32mm) T:VF, bevonat kopás Canada ND(1967) "Centennial of Canadian Confederation" brass commemorative medallion (32mm) + ND(1975) Prime Ministers of Canada "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass plated Zn Shell promotional oil token (32mm) C:VF, plated worn
30507.

Kanada DN(1967) "A kanadai konföderáció századik évfordulója" brass emlékérem (32mm) + DN(1975) Kanada miniszterelnökei "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass bevonatú Zn Shell promóciós olaj zseton (32mm) T:VF, bevonat kopás
Canada ND(1967) "Centennial of Canadian Confederation" brass commemorative medallion (32mm) + ND(1975) Prime Ministers of Canada "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass plated Zn Shell promotional oil token (32mm) C:VF, plated worn

Available for bidding
400 HUF
1,08
1,25
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU  China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, in damaged packaging (2x) C:UNC,AU
30508.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
30509.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Lengyelország 1969. 0,01$ (1c) (2x) + 0,05$ (5c) "Bon Towarowy" T:F-VG Poland 1969. 0,01 Dollar (1 Cents) (2x) + 0,05 Dollar (5 Cents) "Bon Towarowy" C:F-VG
30510.

Lengyelország 1969. 0,01$ (1c) (2x) + 0,05$ (5c) "Bon Towarowy" T:F-VG
Poland 1969. 0,01 Dollar (1 Cents) (2x) + 0,05 Dollar (5 Cents) "Bon Towarowy" C:F-VG

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Monaco 1970 k. 5Fr műanyag-fém kaszinózseton "SBM Loews - Monte-Carlo" T:XF Monaco cca. 1970. 5 Francs plastic-metal casino token "SBM Loews - Monte-Carlo" C:XF
30511.

Monaco 1970 k. 5Fr műanyag-fém kaszinózseton "SBM Loews - Monte-Carlo" T:XF
Monaco cca. 1970. 5 Francs plastic-metal casino token "SBM Loews - Monte-Carlo" C:XF

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF