Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 63

Barcs Sándor (szerk.): Száz éves az MTK-VM Sportklub. Bp., 1988, MTI. Fotókkal illusztrált kötet. Kiadói papírkötés.
22446.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., [1942], Közérdekű Könyvkiadó Vállalat, 484 p.+ (személyi adattár) 139 p.+ (hirdetések) (18) p. Egészvászon-kötésben, viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány sérült lappal.
22447.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Reclus, Élisée: A hegyek története. Bp., 1891, Természettudományi Könyvkiadói Vállalat. Kiadói foltos egészvászon kötés, kopottas állapotban.
22448.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Matt Oldfield &amp; Tom Toldfield: Iniesta. Ford.: Bartók Imre. Focihősök 6. 2019, Szenzár, 189+1 p. Kiadói papírkötés.
22449.

Matt Oldfield & Tom Toldfield: Iniesta. Ford.: Bartók Imre. Focihősök 6. 2019, Szenzár, 189+1 p. Kiadói papírkötés.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szepes Béla: Így győztök ti... Hét olimpia hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó, 87+(1) p. Szepes Béla karikatúráival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, gerincnél szakadt, foltos borítóval, viseltes állapotban. Megjelent 5200 példányban.
22450.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Pongrácz György: A Bamba - minden idők legnagyobb gólkirályáról - Deák Ferenc életregénye. 1992, SZAC Kiadó. Felesége és fia által dedikált! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22451.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Pluhár István-Szepesi György: Szerelmünk a mikrofon. Szepesi által dedikált! Bp., 1968, Sport. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
22452.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Maróczy Géza: Internationales Mesisterturnier Győr. Győr, Selbstverlag des Győrer Schachklubs. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22453.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Aljechin-Maróczy-Nimzowitsch: Das Erste Internationale Schachmeisterturnier in Kecskemét 1927. Kecskemét, Kecskeméter Schachvereins. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22454.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Madzsarné Jászi Alice: A női testkultúra új útjai. Második, átdolgozott és mozdulatművészeti fejezetekkel bővített kiadás. 119 ábrával a szöveg között és 36 képpel 20 táblán. Bp., é.n. , Athenaeum. 204 p XX t. Félvászon kötésben
22455.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak 6-A. füzet. Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp., 1926, Stádium-ny., 65+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
22456.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Görgényi Frigyes: Duchamp rátalált a gyalogútra. DEDIKÁLT Bp., 2005., Semmelweis. Kiadói papírkötés.
22457.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF