Advertisement Number of items: 217
3496448
19402
524
Advertisement
Bensdorp 7 db csokipapír, 4x10 cm és 4x8 cm közötti méretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3496450
19403
524
Advertisement
3 db cukorkás tasak: Fekete Hustex bonon (2 db), és Florida üdítő cukorka (jelzett: Nemes Gy. Káldor) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3499234
19404
524
15000
Advertisement
1905 Gustav Christ & Co. Apparate-Bauanstalt, Kupferschmiede und Maschinenfabrik Berlin. Katalog No. 13. Apparate, Geräte, Maschinen für chemische Laboratorien. / Kémiai laboratóriumi eszközök, berendezések, és gépek, német nyelvű katalógus, árjegyzék. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé sérült gerinccel, az első lap hiányzik. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3381465
19405
524
Advertisement
1983 Magyar Selyemipar reklámos selyem fali naptár. 70x36 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3496491
19406
524
Advertisement
"Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen", art deco plakát, karton, szerepelt egy példány az art deco kiállításon, Bp., Kincso-ny., az egyik felső sarkán törésnyommal, 34x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3477272
19407
524
400000
Advertisement
Berény Róbert: Ocean cukorka ca 1930. Fém doboz. jelzett, / Ocean candy box by Design by, Robert Bereny metal box, signed. d: 8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
400 000 HUF
400 000 480 000 550 000
3502665
19408
524
Advertisement
154 db NSZK gyufacímke, berakóban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3495143
19409
524
Advertisement
4 darab márkázott régi ruha vállfa, Május 1 Ruhagyár, Tóth Ödön, stb {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3503158
19410
524
Advertisement
cca 1930 Bp. VI., Salgó Imre szerszámok, szerszámgépek, szerszám-különlegességek és műszaki cikkek képes árkatalógusa, viseltes állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3402744
19411
524
Advertisement
Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Dogs), in album sheets {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3404003
19412
524
Advertisement
Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Természetrajz" - állatok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Natural History" - Animals), in album sheets {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3402741
19413
524
Advertisement
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (pillangók), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Butterflies), in album sheets {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house