Militaria Number of items: 241
3509624
44032
522
Militaria
Postcards
T2/3
1906 Osztrák-magyar tüzérség gyakorlata / K.u.k. military, artillery field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/14. Art Nouveau, floral (EK) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3509626
44033
522
Militaria
Postcards
T2/3
1906 Osztrák-magyar tüzérség gyakorlata / K.u.k. military, artillery field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/10. Art Nouveau, floral (EK) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3509632
44034
522
Militaria
Postcards
T2/3
1906 Osztrák-magyar lovasság gyakorlata / K.u.k. military, cavalry field practice. Fec. Ch. Scolik Wien. B.K.W.I. 828/13. Art Nouveau, floral (fl) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3445890
44035
522
Militaria
Postcards
T2/3
19. gyalogezred parancsnoksága, osztrák-magyar katonák télen / Austro-Hungarian K.u.k. soldiers in winter. photo (EK) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3483679
44036
522
Militaria
Postcards
T4
Ententekünstler. B.K.W.I. 259-229 / Antant hatalmak kötélművészei / WWI Anti-Entente powers mocking art postcard s: Karl Josef (vágott / cut) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3458440
44037
522
3200
Militaria
Postcards
T3
1916 Nemzeti Áldozatkészség Szobra dombornyomott segélylap / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military charity fund, golden Emb. Szénásy Béla + "M. kir 17/ VI. népfelkelő gyalog zászlóalj 1. század" (fl) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3483747
44038
522
3200
Militaria
Postcards
T2/3
Templom van itt: szívünk zenéje...első világháborús magyar katonai művészlap, hátoldalán az "Élet" karácsonyi képeslevelezőlap reklámmal / WWI Austro-Hungarian military art postcard, Christmas on the field, with postcard advertisement on the backside. artist signed (EK) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3487194
44039
522
3200
Militaria
Postcards
T2/3
1915 Fröhliche Ostergrüsse! / Húsvéti üdvözlet osztrák-magyar katonákkal / WWI Austro-Hungarian Easter greeting with K.u.k. soldiers (kopott élek / worn edges) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3509318
44040
522
3200
Militaria
Postcards
T3
1928 Börcsök Sándor csendőr törzsőrmester 1917. év május havában éjjel orosz drótakadályoknál elfog egy ellenséges figyelőt. Kiadja a Csendőrségi emlék-alap / WWI Hungarian military art postcard, capturing a Russian enemy (EB) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 400 4 000 4 600
3414608
44041
522
Militaria
Postcards
T4
1919 Osztrák-magyar katonák ágyú mellett / WWI Austro-Hungarian K.u.k. military, soldiers with a cannon (EM) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3431286
44042
522
Militaria
Postcards
T3
1916 Ivangorod, Iwangorod; Első világháborús szétlőtt vár az észt-orosz határon / Zerstörtes Fort. Kilophot 1916. / WWI K.u.K. military, destroyed fortress (EK) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3465303
44043
522
Militaria
Postcards
T3
1915 Generalfeldmarschall von Mackensen / WWI German military, Field Marshal Mackensen (gyűrődések / creases) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house