https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 522

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1900-1915 Vegyes fotó tétel, 3 db: Családi portré, kissé sérült, körbevágva, 22,5x17 cm + Alföldi, falusi életképek, az egyik kissé sérült, 16x12 cm és 10x7 cm
1
19016.

cca 1900-1915 Vegyes fotó tétel, 3 db: Családi portré, kissé sérült, körbevágva, 22,5x17 cm + Alföldi, falusi életképek, az egyik kissé sérült, 16x12 cm és 10x7 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm
1
19017.

cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm
1
19018.

1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
1
19019.

1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
1
19021.

cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
1
19022.

Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
300 HUF
300 400 500
ca 1900 2 db csoportkép, egyiken dekorált urakkal, azonosítandó nagy méretű karton fotók 28x22 cm, 24x18 cm
1
19023.

ca 1900 2 db csoportkép, egyiken dekorált urakkal, azonosítandó nagy méretű karton fotók 28x22 cm, 24x18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
ca 1974 Nemere László (1928-2005) filmrendező Hat köpeny c. filmjének 8 db werkfotója, Kiss Júlia fotós által jelzett borítékban 24x16 cm
1
19024.

ca 1974 Nemere László (1928-2005) filmrendező Hat köpeny c. filmjének 8 db werkfotója, Kiss Júlia fotós által jelzett borítékban 24x16 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
cca 1900-1910 A Vetró család sírhelye, nagyméretű fotó kartonon, kissé viseltes, foltos, 23,5x29,5 cm, karton: 34x41 cm
1
19025.

cca 1900-1910 A Vetró család sírhelye, nagyméretű fotó kartonon, kissé viseltes, foltos, 23,5x29,5 cm, karton: 34x41 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1
19026.

cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1960-1970 kb 70 darabos német fotóalbum, ünnepségek, utazások, motorverseny, stb,
1
19027.

cca 1960-1970 kb 70 darabos német fotóalbum, ünnepségek, utazások, motorverseny, stb,

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
2005 Kiss Júlia: Az Ebéd c. film jelenetei (Kozák András, Hollósi Frigyes), 2 db nagyméretű fotó, Kiss Júlia Balázs Béla-díjas fotográfus jelzett felvételei, az egyiken sarokhiánnyal, 27x34,5 cm körül
1
19028.

2005 Kiss Júlia: Az Ebéd c. film jelenetei (Kozák András, Hollósi Frigyes), 2 db nagyméretű fotó, Kiss Júlia Balázs Béla-díjas fotográfus jelzett felvételei, az egyiken sarokhiánnyal, 27x34,5 cm körül

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment