Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 334
3445326
31209
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1992. "Dimák Hajnalka - Unkari " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:XF,VF, patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453849
31210
522
Numismatics
1993. "A közös munkával telt évek emlékére " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapon "19.sz. Általános Iskola 1993" gravírozással, kopottas tokban (83mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3011627
31211
522
Numismatics
1993. "Gróf Esterházy Miksa " nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban, benne névre szóló "Esterházy Miksa emlékérem - Kurdics Sándor - 1993" gravírozott táblával. Szign.:NR (?) (107mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3321273
31212
522
13000
Numismatics
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993 " kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3426316
31213
522
Numismatics
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület " bronz emlékérem (60mm) T:XF patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3446537
31214
522
Numismatics
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület " bronz emlékérem hátoldalán évszám gravírozással (60mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444354
31215
522
2200
Numismatics
1996. "International Bálint Centenary Congress 1896 1996 1-5 May " (Nemzetközi Bálint centenáriumi kongresszus - 1996. Május 1-5.) kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) + DN "Veszprém megye Közgyűlésének Elnöke " egyoldalas, öntött bronz emlékérem, lyukasztás nélküli füllel (66mm) T:XF, patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3473937
31216
522
Numismatics
1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997 " részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, kapszulában, dísztokban (43mm) T:PP {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3378778
31217
522
Numismatics
1997. "Galambos Péter 1977-1995 emlékverseny Keszthely " kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3491011
31218
522
Numismatics
1997 k. "Pro Geophysica Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz érdemérem gravírozás nélkül. "EÖTVÖS LORÁND 1848-1919 / PRO GEOPHYSICA ELGI (Eötvös Loránd Geofizikai Intézet)" (50mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3470747
31219
522
Numismatics
1998. "Kőbánya - Nemzetközi diáksportvetélkedő 1998. Internationale schülerwettkämpfe" egyoldalas kerámia plakett dísztokban (102x122mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3341076
31220
522
Numismatics
1998. "Molnár István Alapítvány " egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house