Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 334

1992. "Dimák Hajnalka - Unkari" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:XF,VF, patina
31209.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1993. "A közös munkával telt évek emlékére" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapon "19.sz. Általános Iskola 1993" gravírozással, kopottas tokban (83mm) T:AU
31210.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1993. "Gróf Esterházy Miksa" nagyméretű bronz emlékplakett dísztokban, benne névre szóló "Esterházy Miksa emlékérem - Kurdics Sándor - 1993" gravírozott táblával. Szign.:NR (?) (107mm) T:AU
31211.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója, Kenderes 1993" kerámia emlékérem "209" sorszámmal T:AU
31212.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület" bronz emlékérem (60mm) T:XF patina
31213.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1994. "Dr. Striker György / Méréstechnikai és Automatizálási Tudományos Egyesület" bronz emlékérem hátoldalán évszám gravírozással (60mm) T:AU
31214.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1996. "International Bálint Centenary Congress 1896 1996 1-5 May" (Nemzetközi Bálint centenáriumi kongresszus - 1996. Május 1-5.) kétoldalas, öntött bronz emlékérem (60mm) + DN "Veszprém megye Közgyűlésének Elnöke" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, lyukasztás nélküli füllel (66mm) T:XF, patina
31215.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1997. "Bábolna Takarmány 1789 / Bábolna Takarmány 1997" részben aranyozott, részben ezüstözött emlékérem, kapszulában, dísztokban (43mm) T:PP
31216.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1997. "Galambos Péter 1977-1995 emlékverseny Keszthely" kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF
31217.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1997 k. "Pro Geophysica Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz érdemérem gravírozás nélkül. "EÖTVÖS LORÁND 1848-1919 / PRO GEOPHYSICA ELGI (Eötvös Loránd Geofizikai Intézet)" (50mm) T:AU
31218.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1998. "Kőbánya - Nemzetközi diáksportvetélkedő 1998. Internationale schülerwettkämpfe" egyoldalas kerámia plakett dísztokban (102x122mm) T:AU
31219.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1998. "Molnár István Alapítvány" egyoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: KM (76mm) T:XF patina
31220.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events