Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 334
3397025
31137
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas bronz emlékplakett, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x76mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3351972
31138
522
Numismatics
1970. "25 éve - 1945-1970 - Romokból kezdtük... " egyoldalas Ganz bronz emlékplakett eredeti tokban, a felszabadulás 25. évfordulójára (160x75mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3443920
31139
522
Numismatics
1970. "Békéscsaba Városért " egyoldalas, aranyozott kitüntetés műgyantás városcímerrel, füllel + 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény " kétoldalas bronz emlékérem, plombált műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF, aranyozás lekopott {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3453856
31140
522
Numismatics
1970. "Békés Megyei Állami Építőipari Vállalat - Békéscsaba " egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: Simon F. (61mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3417433
31141
522
Numismatics
1970. "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (97mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3396979
31142
522
Numismatics
1970. "Hazánk Felszabadulásának 25. évfordulójára / MSZMP Borsod megyei bizottsága " egyoldalas, öntött bronz plakett a hátoldalán bevéséssel (117,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3277383
31143
522
Numismatics
1970 k. "A kerületért végzett munkája elismeréséül. I. Kerületi Tanács VB. " kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (80mm), előlapján várábrázolással, hátlapján a kerület címere T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3485759
31144
522
Numismatics
1970 k. "Állami Mezőgazdasági Gépjavító Szervezet - 20 év " egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalán "1948-1968" gravírozással (70mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3486541
31145
522
Numismatics
1970 k. "Lenin Kohászati Művek Diósgyőr " egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453873
31146
522
Numismatics
1970 k. "T.O.T. / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért " öntött bronz emlékérem (96mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3509676
31147
522
Numismatics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453861
31148
522
Numismatics
1970 k. "Társadalmi Munkáért - Decs Nagyközségi Közös Tanács " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house