Emergency Coins and Notes

Number of items: 226

Egyesült Arab Emirátusok DN "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" kétoldalas Cu zseton (23,5mm) T:VF United Arab Emirates ND "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" two-sided Cu token (23,5mm) C:VF
30415.

Egyesült Arab Emirátusok DN "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" kétoldalas Cu zseton (23,5mm) T:VF
United Arab Emirates ND "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" two-sided Cu token (23,5mm) C:VF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 HUF
0,81
0,94
Minimum bid:
300 HUF
300 400 500
Európai Unió 2001-2006. 48db-os 2E "próbaveret" kollekció, mindegyik érme "SPECIMEN" jelzéssel kapszulában, 48 különböző országból (közte Magyarország, Lengyelország, San Marino, Vatikán, Csehország, Románia, Szlovákia, Szerbia, Horvátország, Montenegró, Monaco, stb.), kissé kopott, de jó állapotú fa díszdobozban, tanúsítványokkal T:UNC European Union 2001-2006. 48pcs 2E "trial strike" collection, "SPECIMEN" mark on all coins, all in capsule, from 48 different countries (including Hungary, Poland, San Marino, Vatican, Czechia, Romania, Slovakia, Serbia, Croatia, Montenegro, Monaco, etc.), in a slightly worn but good condition wooden gift box, with certificates C:UNC
30416.

Európai Unió 2001-2006. 48db-os 2E "próbaveret" kollekció, mindegyik érme "SPECIMEN" jelzéssel kapszulában, 48 különböző országból (közte Magyarország, Lengyelország, San Marino, Vatikán, Csehország, Románia, Szlovákia, Szerbia, Horvátország, Montenegró, Monaco, stb.), kissé kopott, de jó állapotú fa díszdobozban, tanúsítványokkal T:UNC
European Union 2001-2006. 48pcs 2E "trial strike" collection, "SPECIMEN" mark on all coins, all in capsule, from 48 different countries (including Hungary, Poland, San Marino, Vatican, Czechia, Romania, Slovakia, Serbia, Croatia, Montenegro, Monaco, etc.), in a slightly worn but good condition wooden gift box, with certificates C:UNC

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Franciaország DN "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" kétoldalas sárgaréz reklám zseton (21,5mm) T:VF, patina France ND "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" two-sided brass advertising token (21,5mm) C:VF, patina
30417.

Franciaország DN "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" kétoldalas sárgaréz reklám zseton (21,5mm) T:VF, patina
France ND "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" two-sided brass advertising token (21,5mm) C:VF, patina

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Fülöp-szigetek / Mindanao 1944. 20P "RA5 4355" helyi pénz / szükségpénz T:F, szép papír Philippines / Mindanao 1944. 20 Pesos "RA5 4355" local money / necessity money (notgeld) C:F, fine paper Krause P#S528d
30418.

Fülöp-szigetek / Mindanao 1944. 20P "RA5 4355" helyi pénz / szükségpénz T:F, szép papír
Philippines / Mindanao 1944. 20 Pesos "RA5 4355" local money / necessity money (notgeld) C:F, fine paper
Krause P#S528d

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kína 2003-2004. 5Y-100Y (4xklf) képzési (oktatási) bankjegy, gyakorláshoz használatos + 1db égetési pénz (Hell Banknote) T:UNC,AU, sarokhajlás China 2003-2004. 5 Yuan - 100 Yuan (4xdiff) training banknotes (for counting and practicing) + 1pc "Hell Banknote" C:UNC,AU, folded corner
30419.

Kína 2003-2004. 5Y-100Y (4xklf) képzési (oktatási) bankjegy, gyakorláshoz használatos + 1db égetési pénz (Hell Banknote) T:UNC,AU, sarokhajlás
China 2003-2004. 5 Yuan - 100 Yuan (4xdiff) training banknotes (for counting and practicing) + 1pc "Hell Banknote" C:UNC,AU, folded corner

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU  China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, in damaged packaging (2x) C:UNC,AU
30420.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 2c Cu-Ni T:VF Colombia / Lazareto leper colony 1921. 2 Centavos Cu-Ni C:VF Krause KM#L10
30421.

Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 2c Cu-Ni T:VF
Colombia / Lazareto leper colony 1921. 2 Centavos Cu-Ni C:VF
Krause KM#L10

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 50c Bronz T:VF Colombia / Lazareto leper colony 1921. 50 bronze C:VF Krause KM#L14
30422.

Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 50c Bronz T:VF
Colombia / Lazareto leper colony 1921. 50 bronze C:VF
Krause KM#L14

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 50c Cu-Ni T:VF Colombia / Lazareto leper colony 1921. 50 Centavos Cu-Ni C:VF Krause KM#L13
30423.

Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 50c Cu-Ni T:VF
Colombia / Lazareto leper colony 1921. 50 Centavos Cu-Ni C:VF
Krause KM#L13

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Miskolc 1860. 10kr "Miskolcz város utalványa" bélyegzéssel, értékjelzés "10" vastagabb, "elfogadtaik" sajtóhiba T:F Adamo MIS-2.1.5
30424.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Német Birodalom / Essen 1917. 50pf szükségpénz T:VF German Empire / Essen 1917. 50 Pfennig necessity money (notgeld) C:VF
30425.

Német Birodalom / Essen 1917. 50pf szükségpénz T:VF
German Empire / Essen 1917. 50 Pfennig necessity money (notgeld) C:VF

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Német Birodalom / Nürnberg 1860-1870 k. "NURNBERGER SPIEL UND RECHENPFENNIG" kétoldalas Cu számolóbárca (40mm) T:VF, lyukasztott Holy Roman Empire / Nürnberg around 1860-1870 "NURNBERGER SPIEL UND RECHENPFENNIG" two-sided Cu counter token (40mm) C:VF, holed
30426.

Német Birodalom / Nürnberg 1860-1870 k. "NURNBERGER SPIEL UND RECHENPFENNIG" kétoldalas Cu számolóbárca (40mm) T:VF, lyukasztott
Holy Roman Empire / Nürnberg around 1860-1870 "NURNBERGER SPIEL UND RECHENPFENNIG" two-sided Cu counter token (40mm) C:VF, holed

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF