Emergency Coins and Notes Number of items: 226
3323247
30415
522
300
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Egyesült Arab Emirátusok DN "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" kétoldalas Cu zseton (23,5mm) T:VF United Arab Emirates ND "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" two-sided Cu token (23,5mm) C:VF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 400 500
3426046
30416
522
120000
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Európai Unió 2001-2006. 48db-os 2E "próbaveret" kollekció, mindegyik érme "SPECIMEN" jelzéssel kapszulában, 48 különböző országból (közte Magyarország, Lengyelország, San Marino, Vatikán, Csehország, Románia, Szlovákia, Szerbia, Horvátország, Montenegró, Monaco, stb.), kissé kopott, de jó állapotú fa díszdobozban, tanúsítványokkal T:UNC European Union 2001-2006. 48pcs 2E "trial strike" collection, "SPECIMEN" mark on all coins, all in capsule, from 48 different countries (including Hungary, Poland, San Marino, Vatican, Czechia, Romania, Slovakia, Serbia, Croatia, Montenegro, Monaco, etc.), in a slightly worn but good condition wooden gift box, with certificates C:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3398518
30417
522
600
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Franciaország DN "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes " kétoldalas sárgaréz reklám zseton (21,5mm) T:VF, patina France ND "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes " two-sided brass advertising token (21,5mm) C:VF, patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3401692
30418
522
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Fülöp-szigetek / Mindanao 1944. 20P "RA5 4355" helyi pénz / szükségpénz T:F, szép papír Philippines / Mindanao 1944. 20 Pesos "RA5 4355" local money / necessity money (notgeld) C:F, fine paper Krause P#S528d {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3433683
30419
522
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Kína 2003-2004. 5Y-100Y (4xklf) képzési (oktatási) bankjegy, gyakorláshoz használatos + 1db égetési pénz (Hell Banknote) T:UNC,AU, sarokhajlás China 2003-2004. 5 Yuan - 100 Yuan (4xdiff) training banknotes (for counting and practicing) + 1pc "Hell Banknote" C:UNC,AU, folded corner {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3133544
30420
522
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, in damaged packaging (2x) C:UNC,AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3485815
30421
522
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 2c Cu-Ni T:VF Colombia / Lazareto leper colony 1921. 2 Centavos Cu-Ni C:VF Krause KM#L10 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3485828
30422
522
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 50c Bronz T:VF Colombia / Lazareto leper colony 1921. 50 bronze C:VF Krause KM#L14 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3485824
30423
522
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Kolumbia / Lazareto lepra kolónia 1921. 50c Cu-Ni T:VF Colombia / Lazareto leper colony 1921. 50 Centavos Cu-Ni C:VF Krause KM#L13 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3161105
30424
522
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Miskolc 1860. 10kr "Miskolcz város utalványa" bélyegzéssel, értékjelzés "10" vastagabb, "elfogadtaik" sajtóhiba T:F Adamo MIS-2.1.5 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3396839
30425
522
600
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Német Birodalom / Essen 1917. 50pf szükségpénz T:VF German Empire / Essen 1917. 50 Pfennig necessity money (notgeld) C:VF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3474358
30426
522
3200
Emergency Coins and Notes
Numismatics
Német Birodalom / Nürnberg 1860-1870 k. "NURNBERGER SPIEL UND RECHENPFENNIG " kétoldalas Cu számolóbárca (40mm) T:VF, lyukasztott Holy Roman Empire / Nürnberg around 1860-1870 "NURNBERGER SPIEL UND RECHENPFENNIG " two-sided Cu counter token (40mm) C:VF, holed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house