Military Number of items: 148
3414981
19555
522
6500
Military
1917 Porcelán hadimozsár, "Pro patria / 1914-1917" feliratokkal, sérüléssel, alja lyukasztott, d: 15 cm, m: 12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3418916
19556
522
Military
Térképtáska bőr, katonai. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3395583
19557
522
Military
Hollóházi MN 2983 1947-1987 feliratos Magyar Néphadsereg tálka, jelzett, kis kopással, 12x10,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3395584
19558
522
Military
Hollóházi Magyar Honvédség Nyugállományúak Klubja tálka, jelzett, kis kopással, 14x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3396283
19559
522
6500
Military
ca 1910 Osztrák-magyar katonák csoportképe. 4. Feldkompagnie. Nagy méretű fotó, illusztrált kartonon, keretben 37x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3396280
19560
522
Military
ca 1940 Magyar katona színezett fotója. Üvegezett keretben Fotó mérete 17x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3395546
19561
522
Military
Szentgyörgyi Dezső Harcászati Repülőezred logós bögre, jelzett, hibátlan, m: 10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3394853
19562
522
4800
Military
Tank ábrázolással készült tömör bronz asztaldísz, 11x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3203950
19563
522
Military
1935-1936 Fénykép-kiértékelés 1935-1936. Kézzel készült kiképzési jegyzet, fekete-fehér fotókkal (légifotókkal) gazdagon illusztrálva, az elülső borító sérült, hiányos, a 2. levélről a fotó hiányzik és a lap szakadt, a 3. levélen a fotó 2 sarka elvált a papírról, foltos, 22 sztl. lev.,33x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3382543
19564
522
600
Military
cca 1910-1920 Katonai csoportkép, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon Pobuda Alfréd és Schäffer Ármin budapesti fényképészek pecsétjével jelzett, kissé viseltes, foltos, 11x15 cm, karton: 17x21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3105801
19565
522
700
Military
Új Honvédségi Szemle 1991/9. száma. A tartalomban többek között Kelet- és Közép-Európa a Varsói Szerződés megszűnése után, 45 év honvédelmi miniszterei, A tisztképzés jövőjéről. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
700 800 900
1865638
19566
522
Military
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house