Flea Market Number of items: 513
3361185
14988
522
Flea Market
Terítő készlet. Mű gobelin d: 34 cm (2x), h: 50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3381446
14989
522
Flea Market
2 darab fa doboz,14x9x4 cm, és 25x10x5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3381388
14990
522
6500
Flea Market
Forgatható üvegbetétes kínáló, 6 betéttel, kopással, d: 28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3381430
14991
522
Flea Market
Szecessziós jegyzetfüzet, fa lapon, 18x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3381275
14992
522
Flea Market
Jaz Répétition francia fémházas vekkeróra, kopással, dobozában, m: 11,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3322378
14993
522
14000
Flea Market
Intarziás fa ládika, 4 fém lábbal, középen fém rátéttel, kulccsal, repedéssel, 33x25x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3361412
14994
522
2200
Flea Market
Goblein berakásos fa tálca, kis sérüléssel, 29x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3361534
14995
522
Flea Market
Tomy székre szerelhető etetőszék, táskában, 30x32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3361537
14996
522
Flea Market
Két férőhelyes bébiüveg termosz, m: 24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3361535
14997
522
Flea Market
Univerzális babakocsi napellenző, tartóban, d: 26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2964925
14998
522
9500
Flea Market
Régi távcső, "Erdélyi" felirattal, belső lencséje sérült, kopással, karton tokjában, h: 33,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
2938043
14999
522
6500
Flea Market
Historizáló kétkarú bronz falikar,iker karok gyertya égők cseppfogóval, két újabbkori aranyszélű papír ernyőkkel, téglalap fa hátlapon,aranyozott szélekkel,kopásokkal, új kábelezéssel jó állapotban M30 cm, Hátlap 12x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house