Chinaware / Porcelain Number of items: 464
3435418
12625
520
Herendi kosár alakú kínáló, jelzett, hibátlan, d: 13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3435949
12626
520
Royal Dux akt. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3436214
12627
520
Virágmintás porcelán kaspó, kopott, d:16,5 cm, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3434764
12628
520
cca 1960 Unterweissbach Skót terrier. Jelzett, hibátlan, 23x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3435959
12629
520
Régi német női akt figura. Sorszámozott, hibátlan, m: 22,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3434965
12630
520
Kahla 6 személyes historizáló mintás kávés készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, egy fedél belsején kopással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3443499
12631
520
Venezia Gold Collection 6 darab kis csésze alátéttel. Jelzett, hibátlan, d: 8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3436501
12632
520
Villeroy & Boch "Julie" 6 darab kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3435019
12633
520
Hollóházi olasz kaspó mintás váza és korsó, jelzett, hibátlan, m: 15-16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3435018
12634
520
Hollóházi Hajnalka mintás tojás alakú bonbonier. Jelzett, hibátlan, 15x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3442225
12635
520
cca 1920/30 Zsolnay vadászmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, d: 15-24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3434964
12636
520
Kahla 6 személyes historizáló mintás teás készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, hibátlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 516:
From 20 December to 8 JanuaryEnd of bidding: 19:00 8 January
Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
Opening: Tuesday, January 6th 10 am
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!
Events
further page navigation Auction house