Number of items: 464

Hollóházi söröskorsó Sajóecseg címerével, jelzett, hibátlan, fedéltartó szerkezete nélkül, m: 25,5 cm
12529.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Antik szószos edény, kanállal, 22x14 cm
12530.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Gerzit vadászjelenetes söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
12531.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Metzler &amp; Ortloff váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
12532.

Metzler & Ortloff váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
2 db arany és virág mintás teás csésze, aljjal, Matricás, jelzés nélkül, hibátlan.
12533.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Japán fedeles váza, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
12534.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nagy kávés kanna. Matricás, jelzett, hibátlan m: 26 cm
12535.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kínai rizsszem mintás rizsboros készlet, tálcával, kiöntővel, hozzá 6 darab rizsszemes leveses kanál, jelzett, hibátlan.
12536.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Wagner &amp; Apel Bertram kutyájának harmonikázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm
12537.

Wagner & Apel Bertram kutyájának harmonikázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
hollóházi hortenzia mintás szív alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, 10x10 cm
12538.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vintage Gerzit snack kínáló készlet, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
12539.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Herendi Viktória mintás levél alakú tálka, jelzett, minimális kopással, 15x8,5 cm
12540.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 516:
From 20 December to 8 January

End of bidding: 19:00 8 January

Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events