Chinaware / Porcelain Number of items: 464
3479616
12529
520
Hollóházi söröskorsó Sajóecseg címerével, jelzett, hibátlan, fedéltartó szerkezete nélkül, m: 25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3480186
12530
520
3200
Antik szószos edény, kanállal, 22x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 400 4 000 4 600
3474474
12531
520
3400
Gerzit vadászjelenetes söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3476387
12532
520
900
Metzler & Ortloff váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3474719
12533
520
2 db arany és virág mintás teás csésze, aljjal, Matricás, jelzés nélkül, hibátlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3474476
12534
520
Japán fedeles váza, jelzett, kis kopással, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3476537
12535
520
Nagy kávés kanna. Matricás, jelzett, hibátlan m: 26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3477251
12536
520
5500
Kínai rizsszem mintás rizsboros készlet, tálcával, kiöntővel, hozzá 6 darab rizsszemes leveses kanál, jelzett, hibátlan. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3458887
12537
520
Wagner & Apel Bertram kutyájának harmonikázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3476447
12538
520
hollóházi hortenzia mintás szív alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, 10x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3477140
12539
520
Vintage Gerzit snack kínáló készlet, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3480087
12540
520
Herendi Viktória mintás levél alakú tálka, jelzett, minimális kopással, 15x8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 516:
From 20 December to 8 JanuaryEnd of bidding: 19:00 8 January
Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
Opening: Tuesday, January 6th 10 am
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!
Events
further page navigation Auction house