Number of items: 527

Aquincum aquazur bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm
14990.

3 000 HUF

6 db porcelán szalvétagyűrű rózsás. J.n. hibátlan
14991.

8 000 HUF

Hollóháza stúdió Bakó Hetey Rozália: 2 darab váza. Kézzel festett, jelzett, apró pattogzással, m: 11 cm
14992.

5 000 HUF

Barokk hölgy porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
14993.

2 000 HUF

cca 1920/30 Dietmar Urbach art deco váza, sorszámozott, delületi sérüléssel, m: 13 cm
14994.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay Szalonnázó paraszt. Terv.: Szomor János (1908-1980). Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 32,5 cm
14995.

14 000 HUF
37,94
43,75

Royal Copenhagen 6 darab karácsonyi dísztányér, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm
14996.

7 000 HUF
18,97
21,88

Sudo japán porcelán fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
14997.

4 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, egy csésze alátéttel és a nagy kiöntője hiányzik, jelzett, hibátlan.
14998.

15 000 HUF
40,65
46,88

4 darab szecessziós porcelán kiöntő, korsó, cukortartó, kopással, m: 14 cm alatt.
14999.

3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay mesemintás kulacs, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
15000.

2 000 HUF

6 db Rosenthal domborított mintás leveses csésze. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 14 cm
15001.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 515:
From 9 to 18 December

End of bidding: 19:00 18 December

Viewing: 15 to 18 December
Item pick up from 20 December on Andrássy Avenue
Payment deadline is 9 January
Pay-off from 14 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events