14858.
90 000 HUF
243,90 EUR, 281,25 USD
cca 19. sz. vége, Fischer Emil virágtartó kaspó, jelzett, felületi sérüléssel, kopással, több helyen restaurált, d: 33 cm, m: 28 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!