Available
Add to cart Remove
20928.
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr.: Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 1928. első évfolyam. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.