Available
Add to cart Remove
20830.
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
3 db orvosi könyv: Róna Sámuel: Venereás betegségek. Egyetemi előadásai fonalán orvosoknak és orvostanhallgatóknak írta - - . Bp., 1903, Dobrowsky és Franke, XI+(1)+485 p. Második, átdolgozott kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. + Imre József, ifj. - Scholtz Kornél: Gyakorlati szemészet. Bp., 1931, Studium, XII+370 p.+ 11 (részben színes) t. Második, átdolgozott kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. + Petényi Géza: A poliomyelitisről. Gyakorló Orvos Könyvtára 35. Bp., 1934, Petőfi Irodalmi Vállalat, 28 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapszélekkel.