19662.
Books: History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. A földmivelés-, ipar- és kereskedelemügyi minister úr rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statistikai Hivatal. I-XII. füzetek. 1887. január-december. [Egybekötve.] Bp., 1887, Athenaeum. Félvászon-kötésben, sérült, megviselt állapotban, különvált hátsó kötéstáblával.