Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 74

Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Akt őzikével. Art deco patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930/40, jelzett hátul: "Z. KOVÁTS" hibátlan, m: 26 cm /// Zoltán Liszkay Kováts (1898-1967): Nude with Fawn. Art Deco patinated bronze sculpture on a marble base, circa 1930/40, signed on the back: "Z. KOVÁTS", in perfect condition, height: 26 cm. A tétel a Darabanth Galériában tekinthető meg. (Paulay Ede u. 25-27. https://www.darabanth.com/galeria/)
12254.

Liszkay Kováts Zoltán (1898-1967): Akt őzikével. Art deco patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930/40, jelzett hátul: "Z. KOVÁTS" hibátlan, m: 26 cm /// Zoltán Liszkay Kováts (1898-1967): Nude with Fawn. Art Deco patinated bronze sculpture on a marble base, circa 1930/40, signed on the back: "Z. KOVÁTS", in perfect condition, height: 26 cm.

200 000 HUF
542,01
625,00

Veaceslav Jiglitski (1970-): Kakas. Bronz, jelzés nélkül, m: 18,5 cm
12255.

20 000 HUF
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzéssel, erdélyi szobrász: Ülő akt. Égetett samottos kerámia, 33x24 cm
12256.

18 000 HUF
48,78
56,25

Oláh Sándor (1907-1983): Ülő női akt. Terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12257.

9 000 HUF
24,39
28,13

Harci kutya bronz szobra, részletgazdag kidolgozású, 11x5,5 cm
12258.

8 000 HUF

Ismeretlen szobrász: Fekvő női akt. Patinázott bronz, 23x10 cm
12259.

30 000 HUF
81,30
93,75
9

Tükörbe néző hölgy - art deco bronz szobor márvány talapzaton, jelzett, keze sérült, 26x16 cm
12260.

3 000 HUF
21

12261.

460 000 HUF
1 246,61
1 437,50

Horetzky (1969-): Állatias figurás csap pár. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, h: 13,5 és 9,5 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Pair of animalistic figure-shaped taps. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 13.5 and 9.5 cm. Provenance: from the artist's own collection.
12263.

42 000 HUF
113,82
131,25

Horetzky (1969-): Állatias figurás hamutartó. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 15x7 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Animalistic figure ashtray. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 15 × 7 cm. Provenance: from the artist's own collection.
12264.

55 000 HUF
149,05
171,88

Horetzky (1969-): Kígyók. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, m: 13,5 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (1969-): Snakes. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 13,5 cm. Provenance: from the artist's own collection.
12265.

55 000 HUF
149,05
171,88

12266.

50 000 HUF
135,50
156,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF