Antique

Number of items: 175

Iparművész dobozka réz díszítéssel, betyárok. Jelzett 15x10 cm
12012.

6 000 HUF

Titokláda. Antik ékszeres doboz, titkos rekesszel. XIX. sz. Kis repedéssel 18x12x10 cm
12013.

9 000 HUF
24,39
28,13

ca 1960 Ikarus 66 farmotoros busz korabeli asztali dísz. Fém öntvény, műanyag talpon. 20 cm
12014.

10 000 HUF

cca 1900 Lakkozott, aranyfestett japán díszdoboz / díszláda, belső elválasztókkal, oldalán a fiók zárva van, kulcs nélkül, kopással, elemhiánnyal, 46x25x17 cm
12015.

28 000 HUF
75,88
87,50

cca 19. sz. közepe, Lakkozott japán díszdoboz tartón, lakksérüléssel, 19x19x11 cm
12016.

32 000 HUF
86,72
100,00

Wm. A Rogers angol ezüstözött háromrészes szervírozó készlet, jelzett, m: 24 cm alatt
12017.

10 000 HUF

Antik ezüstözött kancsó, jelzett, m: 20 cm
12018.

8 000 HUF

Antik ezüstözött réz zeneszerkezetes díszdoboz, fedelén keleties-egzotikus jelenettel díszítve, működő zeneszerkezettel, 15x10x6 cm
12019.

26 000 HUF
70,46
81,25

Mária és Jézus bronzírozott falidísz pár fa lapon, kopással, d: 20 cm
12020.

8 000 HUF

Blondel tükör. 19. sz. második fele, fózolt tükörrel, kis sérüléssel, cca 100x60 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12021.

30 000 HUF
81,30
93,75

Art deco ezüstözött réz asztali feszület, kopással, m: 41,5 cm
12022.

10 000 HUF

Kézzel szőtt török selyem szőnyeg, 0,6x0,48cm, certifikáttal, hibátlan.
12023.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF