33798.
Military
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
1966. "Magasabb Egység Bajnokság" (3xklf) kétoldalas aranyozott Al + bronzozott Al + ezüstpatinázott Al dÃjplakett, hátoldalukon gravÃrozással: "MN. Magasabbegység lÅ‘bajnokság GPI. 2. sz. lÅ‘gyakorlat csapat I." + "4000 M. mezei futás csapat III." + "MN. Magasabbegység lÅ‘bajnokság pisztoly lÅ‘gyak egyéni"(70mm) T:XF, enyhe kopás