19469.
Books: Law
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Kéler Tibor - Straub Sándor: A szolgálati jogviszony. I. rész: A kereskedelmi és az ipari alkalmazottak szolgálati viszonyaira vonatkozó hatályos jogszabályok és bÃróságaink gyakorlata. Összeáll.: - - . Bevezetéssel ellátta és átnézte: Schwicker Richard. Tébe Könyvtár 50. sz. Bp., 1929, Tébe (Athenaeum-ny.), 372 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borÃtóval és gerinccel, kissé szakadt cÃmlappal, helyenként kissé foltos lapokkal, Dr. Széll György zalaegerszegi ügyvéd tulajdonosi bélyegzÅ‘ivel.