Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 63

Tolnai Kálmán: Vadon termő tea és fűszernövények. [Bp.], 1984, Ságvári Nyomda. Minikönyv. Számozott (80./500) példányban! Kiadói egészvászon-kötés.
20628.

3 000 HUF

1935-1936 A Kertészet c. folyóirat IX. és X. évfolyamai egybekötve. Szerk.: Kerekes Lajos, Jécsai László. Gebhardt Tibor rajzaival. Bp., 1935-1936, Stephaneum-ny., IV+240 p.; IV+240 p. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
20629.

2 000 HUF

Pető Gyula: Ételkészítési ismeretek. Bp.,1998,Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó Rt., 1006+1 p. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval.
20630.

2 800 HUF

Simon Tibor: A magyarországi edényes flóra határozója. Harasztok - virágos növények. Bp., 1992, Tankönyvkiadó, 892 p. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült címlappal. Megjelent 4000 példányban.
20631.

2 800 HUF

Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés. Kézi könyv a légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Bp., 18778, K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20632.

2 600 HUF
7,05

2 db borászati könyv: Mercz Árpád: A must és a bor egyszerű kezelése. Bp., 1999, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. + Rudolf Knoll - Ulrich Schweizer: Fehérborkalauz. Vinotéka. Bp., 2000, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
20633.

2 000 HUF

Joanne Harris - Fran Warde: A francia konyha. Szakácskönyv. Ford.: Balázs Éva. Bp., 2004., Ulpius. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
20634.

2 000 HUF

A Délmagyarország és a Délvilág szakácskönyve. Válogatás olvasóink legjobb receptjeiből. Szeged, 2006, Délmagyarország. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20635.

2 000 HUF

Dr. Weiser-Dr. Zaitschek: Takarmányozástan. Bp., 1924, Légrády. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20636.

2 000 HUF

Dr. Sólyom Lajos (szerk.): Pálinkafőzés kézikönyv kisüzemek számára. Bp., 1986, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, belül a gerincnél kissé elvált, kissé kopottas állapotban.
20637.

2 000 HUF

Dr. Scherer Péter Pál: A járható út. Agrárkérdések és feladatok a megnagyobbodott országban. Bp., 1939, Mérnökök Nyomdája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20638.

2 000 HUF

Bohus Gábor - Kalmár Zoltán: Erdő-mező gombái. Bp., 1956, Mezőgazdasági. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20639.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF