Watches

Number of items: 86

Keretóra. Negyedütős ingajáratos szerkezettel, réz számlappal, réz dombor díszítésekkel. Francia, XIX .sz. közepe. Működik, univerzális órás kulccsal. szép állapotban 36x43 cm
13724.

100 000 HUF
271,00
312,50

MOM sakkóra, jó állapotban, 10x24 cm
13725.

20 000 HUF
54,20
62,50

Weimar Quartz asztali óra, m: 13 cm
13726.

3 400 HUF
9,21
10,63

Longines La Grande Classique (L4.637.2) kvarc karóra, bőr szíjjal, d: 30 mm. Dobozban. Elem nélkül
13727.

48 000 HUF
130,08
150,00

Junghans kandallóóra. Kis sérüléssel, kulccsal, működik, számlapüveg tartója laza, 50x22 cm
13728.

2 500 HUF
6,78
7,81

Schwarcz Testvérek kandallóóra, kulccsal, kis kopással, 45x23 cm
13729.

16 000 HUF
43,36
50,00

Jerger sakkóra, jó állapotban, dobozában 11x19 cm
13731.

12 000 HUF

Régi német kandallóóra, jelzett szerkezettel, számlapvédő üveg hiányzik, 59x21 cm
13732.

2 000 HUF

Kienzle kandallóóra, kulccsal, ingával, jelzett, működik, 44x20 cm
13733.

6 000 HUF

Citizen Eco drive karóra. Napelemes, működik, eredeti fém szíjjal, eredeti dobozában, leírással, blokkal d: 42 mm
13734.

80 000 HUF
216,80
250,00

Romanson titán bevonatos férfi kvarc óra. Eredeti dobozában, bőr szíjjal. d: 34 mm
13735.

20 000 HUF
54,20
62,50

XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül vitrin részben virágcsendélet hattyúval kézimunka. Kulcs nélkül, hiánnyal, sérüléssel, m: 50 cm
13738.

60 000 HUF
162,60
187,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF