Documents

Number of items: 182

1888 Kapronca (Koprivnica, Horvátország), 2 db keresztlevél Hoffmann János plébános aláírásával, 50kr okmánybélyeggel, kissé foltos, sérült, az egyik javított
16036.

1 200 HUF

1890 Mihályi, nyugta és nyugtatvány
16037.

1 000 HUF

1893 Zalaegerszeg, Tényő községből származó személy hivatalos levele a sokoróaljai járás főszolgabírájának, 2x25kr okmánybélyeggel + 1894-1895 Téth (Tét), Győrvármegye sokoróaljai járásának főszolgabírája által kiállított 2 db hivatalos irat, sérülésekkel
16038.

1 600 HUF

1895 Miskolc, adásvételi szerződés, két beírt oldal, 50kr okmánybélyeggel, "Miskolcz város árvaszéke" bélyegzővel
16039.

2 000 HUF

1898 Bp., Ludwig Bernauer Fabrik flüssiger und consistenter Schmieröle (Bernauer Lajos Repceolajgyár) német nyelvű üzleti levél, a gyár képével ellátott fejléces levélpapíron
16040.

4 000 HUF

1899 A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet tagfelvételi oklevele Réthy Mór (1870-ig Rothbaum) (1846-1925) matematikus, fizikus, az MTA tagja részére, dekoratív grafikával, rajta Hieronymi Károly (1836-1911) politikus, korábbi belügyminiszter, elnök, ill. Fittler Kamill (1853-1910) építészmérnök, titkár aláírásával. Feltekerve, lapszéli sérülésekkel, 53x74 cm
16041.

44 000 HUF
119,24
137,50

1899 Zurány, ( Zurndorf, Burgenland, A) adásvételi szerződés házra, 1K illetékbélyeggel Tustitcs Pár javára / Contract for house
16042.

3 000 HUF

ca 1900 800 könyvcímet tartalmazó leltárlista magyar vegyes tárgyú könyvekről, félbőr füzetben
16043.

4 000 HUF

ca 1900-1940 Vegyes nyomtatvány és okmány tétel, fedeztetési jegy, esperesi jelentés, számlák, stb
16044.

3 000 HUF

ca 1900-1940 Óriási váltó tétel: több száz darab, sokféle kiadás, sok bélyeggel, látványos színes lerovásokkal
16045.

90 000 HUF
243,90
281,25

cca 1900-1940 vegyes okmány tétel, össz. 20 db, vegyes állapotban
16046.

2 000 HUF

ca 1900-1960 Kb 50 darabos vegyes igazolvány tétel, sokféle
16047.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF