Documents Number of items: 182
3279770
16036
515
Documents
1888 Kapronca (Koprivnica, Horvátország), 2 db keresztlevél Hoffmann János plébános aláírásával, 50kr okmánybélyeggel, kissé foltos, sérült, az egyik javított
1 200 HUF
3480835
16037
515
Documents
1890 Mihályi, nyugta és nyugtatvány
1 000 HUF
3404447
16038
515
Documents
1893 Zalaegerszeg, Tényő községből származó személy hivatalos levele a sokoróaljai járás főszolgabírájának, 2x25kr okmánybélyeggel + 1894-1895 Téth (Tét), Győrvármegye sokoróaljai járásának főszolgabírája által kiállított 2 db hivatalos irat, sérülésekkel
1 600 HUF
3442917
16039
515
Documents
1895 Miskolc, adásvételi szerződés, két beírt oldal, 50kr okmánybélyeggel, "Miskolcz város árvaszéke" bélyegzővel
2 000 HUF
3435931
16040
515
Documents
1898 Bp., Ludwig Bernauer Fabrik flüssiger und consistenter Schmieröle (Bernauer Lajos Repceolajgyár) német nyelvű üzleti levél, a gyár képével ellátott fejléces levélpapíron
4 000 HUF
3379181
16041
515
44000
Documents
1899 A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet tagfelvételi oklevele Réthy Mór (1870-ig Rothbaum) (1846-1925) matematikus, fizikus, az MTA tagja részére, dekoratív grafikával, rajta Hieronymi Károly (1836-1911) politikus, korábbi belügyminiszter, elnök, ill. Fittler Kamill (1853-1910) építészmérnök, titkár aláírásával. Feltekerve, lapszéli sérülésekkel, 53x74 cm
44 000 HUF
3450028
16042
515
Documents
1899 Zurány, ( Zurndorf , Burgenland, A) adásvételi szerződés házra, 1K illetékbélyeggel Tustitcs Pár javára / Contract for house
3 000 HUF
3483514
16043
515
Documents
ca 1900 800 könyvcímet tartalmazó leltárlista magyar vegyes tárgyú könyvekről, félbőr füzetben
4 000 HUF
3422087
16044
515
Documents
ca 1900-1940 Vegyes nyomtatvány és okmány tétel, fedeztetési jegy, esperesi jelentés, számlák, stb
3 000 HUF
3482479
16045
515
90000
Documents
ca 1900-1940 Óriási váltó tétel: több száz darab, sokféle kiadás, sok bélyeggel, látványos színes lerovásokkal
90 000 HUF
3100628
16046
515
Documents
cca 1900-1940 vegyes okmány tétel, össz. 20 db, vegyes állapotban
2 000 HUF
3384238
16047
515
Documents
ca 1900-1960 Kb 50 darabos vegyes igazolvány tétel, sokféle
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house