Art-ceramics
Number of items: 245
3340910
12235
513
Art-ceramics
Király Károly hólyagos mécsestartó, jelzett, m: 15 cm
4 000 HUF
3352657
12236
513
Art-ceramics
Karcagi mázas falitál, jelzett, kis mázhibával, d: 32 cm
1 600 HUF
3345365
12237
513
Art-ceramics
Kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 27 cm
2 400 HUF
3340818
12238
513
900
Art-ceramics
3329267
12239
513
4800
Art-ceramics
4 800 HUF
3329270
12240
513
7500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
7 500 HUF
3323522
12241
513
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940-): Szerelmespár. Jelzett, m: 16 cm
4 000 HUF
3328076
12242
513
Art-ceramics
Bagay jelzéssel: Tálka. mázas cserép, XX. sz. kézzel festett, hibátlan 16 cm
2 400 HUF
3306750
12243
513
Art-ceramics
Butlers angol design váza, jelzett, m: 16,5 cm
1 600 HUF
3312946
12244
513
Art-ceramics
Erdélyi István: Váza, csurgatott mázas kerámia, kézzel festett jelzett, alján minimális lepattanással 33 cm
4 000 HUF
3307276
12245
513
Art-ceramics
Erdélyi István: Nagyméretű retro váza. Jelzés nélkül, m: 42 cm
8 000 HUF
3307520
12246
513
Art-ceramics
Wal Art Holland pulykamintás váza pár, certifikáttal, jelzett, m: 26,5 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m