Art-ceramics

Number of items: 245

Király Károly hólyagos mécsestartó, jelzett, m: 15 cm
12235.

4 000 HUF

Karcagi mázas falitál, jelzett, kis mázhibával, d: 32 cm
12236.

1 600 HUF

Kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 27 cm
12237.

2 400 HUF

Retro váza, m: 25 cm
12238.

Retro váza, m: 25 cm

900 HUF
2,44
2,81

12239.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
12240.

7 500 HUF
20,33
23,44

Illár Erzsébet (1940-): Szerelmespár. Jelzett, m: 16 cm
12241.

4 000 HUF

Bagay jelzéssel: Tálka. mázas cserép, XX. sz. kézzel festett, hibátlan 16 cm
12242.

2 400 HUF

Butlers angol design váza, jelzett, m: 16,5 cm
12243.

1 600 HUF

Erdélyi István: Váza, csurgatott mázas kerámia, kézzel festett jelzett, alján minimális lepattanással 33 cm
12244.

4 000 HUF

Erdélyi István: Nagyméretű retro váza. Jelzés nélkül, m: 42 cm
12245.

8 000 HUF

Wal Art Holland pulykamintás váza pár, certifikáttal, jelzett, m: 26,5 cm
12246.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF