22079.
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Bayer József: A magyar drámairodalom története. A legrégibb nyomokon 1867-ig. I. kötet. Bp.,1897., MTA, XV+541 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal.