Books: Other languages Number of items: 25
3472135
21495
513
Books: Other languages
Swedenborg Life and Teaching by George Trobridge. New York, 1976, Pillar Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, néhány kijáró lappal.
2 000 HUF
3467877
21496
513
Books: Other languages
Wolfgang Morgenroth: Lehrbuch des Sanskrit Berlin, 1989. Kiadói vászonkötésben
2 000 HUF
3452556
21497
513
Books: Other languages
Vor Rot sind alle Autos gleich. Autofahrerwitze von A bis Z. Gesammelt und erzählt von Peter Frank. Esslingen am Neckar, 1981, Bechtle Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, tulajdonosi bélyegzővel.
1 600 HUF
3429864
21498
513
Books: Other languages
Indian Tales. (Orosz kiadás angol nyelvtanulók számára.) Moszkva, 1958, Állami Oktatási és Pedagógiai Kiadó. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. / In English language. Paperback, with slightly damaged cover.
2 000 HUF
3473190
21499
513
Books: Other languages
Musset, Alfred de: Poésies nouvelles 1836-1852. Paris, 1894, Charpentier et Faquelle. Bordázott gerincű félbőr kötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3342299
21500
513
Books: Other languages
Zimmermann, Wilhelm: Geschichte der Hohenstaufen. Stuttgart, 1865. Rieger. 920p. + 4 t (rézmetszetű táblák) Korabeli, aranyozott kissé kopott félbőr kötésben.
1 800 HUF
3329954
21501
513
Books: Other languages
Pharus am Meere des Lebens. Iserlohn, 1873, Verlag von J. Bädeker. 588p. Kiadói egészvászon kötés, aranyozott lapélek, sérült gerinc, illusztrált, kopottas állapotban.
1 800 HUF
3366427
21502
513
Books: Other languages
1 600 HUF
3193897
21503
513
Books: Other languages
Slobodan P. Novak (szerk.): Gundulicev san. Gundulic's dream. Zágráb, 1989, Muzejski prostor. 263 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3337163
21504
513
Books: Other languages
Ida Bohatta-Morpurgo: Wauwau. München, 1937, Verlag Josef Müller. Német nyelvű mesekönyv színes illusztrációkkal. Kiadói sérült kartonált papírkötés.
1 400 HUF
3382998
21505
513
Books: Other languages
Szász, Thomas: The Second Sin. Garden City,1973, Anchor Press, 121 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
3381274
21506
513
Books: Other languages
Hoffmann, E. T. A.: Don Juan - Ritter Gluck. Genf, Freizeit-Bibliothek. Bibliofil kiadás, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house