Books: Architecture, Art Number of items: 523
3470320
20438
513
Books: Architecture, Art
2 db könyv - Gombrich: A művészet története. Bp., 1978, Gondolat. + A keresztény művészet lexikona. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon és műbőr kötés papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
3470376
20439
513
Books: Architecture, Art
Éber László (szerk.): Művészettörténeti olvasmányok. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés
1 400 HUF
3470395
20440
513
Books: Architecture, Art
2 db könyv - Charles de Tolnay: Michelangelo. Mű és világkép. + Richard Friedenthal: Leonardo. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
3470466
20441
513
Books: Architecture, Art
1 400 HUF
3470639
20442
513
Books: Architecture, Art
L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus 1903-1977. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3470647
20443
513
Books: Architecture, Art
Sprok Antal: Bútor szobor bútor. / Furniture Sculpture Furniture. [Győr], é.n., Palatia Nyomda és Kiadó Kft. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
3470659
20444
513
Books: Architecture, Art
1 400 HUF
3470867
20445
513
Books: Architecture, Art
1 400 HUF
3470994
20446
513
Books: Architecture, Art
Gelencsér Éva: Frank Frigyes. Bp, 1987, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 6000 példányban.
2 000 HUF
3471010
20447
513
Books: Architecture, Art
Kajári Gyula élete és munkássága. Hódmezővásárhely, 1996, Kajári Emlékalapítvány. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóban + 60. Vásárhelyi Őszi Tárlat. Szerk.: Nagy Imre. Hódmezővásárhely, 2013, Tornyai János Múzeum. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3471012
20448
513
Books: Architecture, Art
1 400 HUF
3471016
20449
513
Books: Architecture, Art
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house