https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Military Number of items: 139
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3396283
17470
513
0
6500
Military
Artworks & Paper
1
ca 1910 Osztrák-magyar katonák csoportképe. 4. Feldkompagnie. Nagy méretű fotó, illusztrált kartonon, keretben 37x30 cm
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
3396280
17471
513
0
2400
Military
Artworks & Paper
1
ca 1940 Magyar katona színezett fotója. Üvegezett keretben Fotó mérete 17x24 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3395546
17472
513
0
3000
Military
Artworks & Paper
1
Szentgyörgyi Dezső Harcászati Repülőezred logós bögre, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3394853
17473
513
0
4800
Military
Artworks & Paper
1
Tank ábrázolással készült tömör bronz asztaldísz, 11x22 cm
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
3203950
17474
513
0
6000
Military
Artworks & Paper
1
1935-1936 Fénykép-kiértékelés 1935-1936. Kézzel készült kiképzési jegyzet, fekete-fehér fotókkal (légifotókkal) gazdagon illusztrálva, az elülső borító sérült, hiányos, a 2. levélről a fotó hiányzik és a lap szakadt, a 3. levélen a fotó 2 sarka elvált a papírról, foltos, 22 sztl. lev.,33x20 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3382543
17475
513
0
1000
Military
Artworks & Paper
1
cca 1910-1920 Katonai csoportkép, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon Pobuda Alfréd és Schäffer Ármin budapesti fényképészek pecsétjével jelzett, kissé viseltes, foltos, 11x15 cm, karton: 17x21,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3105801
17476
513
0
700
Military
Artworks & Paper
1
Új Honvédségi Szemle 1991/9. száma. A tartalomban többek között Kelet- és Közép-Európa a Varsói Szerződés megszűnése után, 45 év honvédelmi miniszterei, A tisztképzés jövőjéről.
The item is not available
3352891
17477
513
0
900
Military
Artworks & Paper
1
Az Érdekes Újság 2 db háborús képe: Fürdés orosz földön.; Dúló csaták után. Fénynyomat, papír, kissé sérült lapszélekkel, lapméret: 28x35 cm
The item is not available
1865638
17478
513
0
2000
Military
Artworks & Paper
1
cca 1920 Redipuglia, olasz katonai temetőről készült nagyméretű fotónyomat paszpartuban / cca 1920 Italy, Redipuglia, Italian military cemetary. Large photo print in paspartu. 57x35 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3308184
17479
513
0
800
Military
Artworks & Paper
1
cca 1920-1940 Fiatal katonatiszt (szakaszvezető) portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, dekoratív, üvegezett fakeretben, a kereten sérülésekkel, 23x17 cm (keret: 44x36 cm)
The item is not available
3281704
17480
513
0
3200
Military
Artworks & Paper
1
Feldmarschalleutnant Aurel von le Beau (1866-1922) a 17. tüzérezred parancsnoka / command of the 17th infantry division photo 17x22 cm
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
3273641
17481
513
0
800
Military
Artworks & Paper
1
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment