Military

Number of items: 139

17470.

6 500 HUF
17,62
20,31

17471.

2 400 HUF

17472.

3 000 HUF

Tank ábrázolással készült tömör bronz asztaldísz, 11x22 cm
17473.

4 800 HUF
13,01
15,00

17474.

6 000 HUF

cca 1910-1920 Katonai csoportkép, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon Pobuda Alfréd és Schäffer Ármin budapesti fényképészek pecsétjével jelzett, kissé viseltes, foltos, 11x15 cm, karton: 17x21,5 cm
17475.

1 000 HUF

17476.

700 HUF
1,90
2,19

Az Érdekes Újság 2 db háborús képe: Fürdés orosz földön.; Dúló csaták után. Fénynyomat, papír, kissé sérült lapszélekkel, lapméret: 28x35 cm
17477.

900 HUF
2,44
2,81

17478.

2 000 HUF

17479.

800 HUF

17480.

3 200 HUF
8,67
10,00

Katonai fém csajka
17481.

Katonai fém csajka

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF