Engravings

Number of items: 81

[Budapesti látképek] Ansichten an Budapest nach Weinwurm. Rotációs fametszet. 51x34 cm Üvegezett keretben.
16296.

4 000 HUF

1856 Divat-kép metszetek, 9 db. A Friebeisz István által szerkesztett Délibáb folyóirat mellékleteként jelentek meg. Pest, Beimel J. és Kozma Vazul, üvegezett fa keretekben, az egyik üveg nélkül, az egyik foltos, 31x24 cmx9
16297.

6 000 HUF

John Hoppner: Josef Haydn aquatinta / rézkarc metszet réz nyomólemeze 19x25 cm
16298.

6 000 HUF

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: A Verestorony - szoros a Lotriora pataknál, Rother Thurmpass am Lotriora-Bach, Darmstadt, G. G. Lange, színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben 24x18 cm
16299.

5 000 HUF

cca 1870 Makfalvai Dó[z]sa Elek (1803-1867) jogi doktor, akadémiai jogtanár, a képviselőház alelnöke, a Magyar Tudományos Akadémia tiszteleti tagja, költő arcképe, fametszet, papír, szakadással, 24×17 cm
16300.

2 800 HUF

Bartlett, William Henry (1809-1854) - Wallis, Robert (1794-1878): Traianus hídja a Dunán Szörényvárnál (Sozorney, with Trajan's Bridge). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli szakadással, 12,5x18,5 cm
16301.

1 400 HUF

Bartlett, William Henry (1809-1954) - Armytage, James Charles (1802-1897): Havasalföld látképe Szvistov várából (The Plains of Lower Wallachia from the Castle of Sistova). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, 12x18 cm
16302.

1 000 HUF

Bartlett, William Henry (1809-1954) - Mossman, William: Dévény vára, Apáca-torony (The Nuns Tower, Castle of Theben). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 12x18 cm
16303.

1 400 HUF

Finden, Edward Francis (1791-1857): Makarjev kolostora (The Monastery of Makerief, on the Volga). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, 10x16,5 cm
16304.

500 HUF
1,36
1,56

cca 1800 Szent Katalint ábrázoló rézmetszetű szentkép 10x16 cm
16305.

3 200 HUF
8,67
10,00

Bartlett, William Henry (1809-1854) - Cousen, Charles (1819-1889): A Gellért-hegy Pestről (The Bloxberg from Pesth). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 12,5x18 cm
16306.

3 000 HUF

Bartlett, William Henry (1809-1854) - Brandard, Edward (1819-1898): Pesti zarándokok felvonulása (Procession of Hungarian Pilgrims, Pesth). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kisebb lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 12x18 cm
16307.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF