https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 640
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3456626
16779
512
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1895 Drezda (Dresden), leporelló 20 db keményhátú fotóval, Römmler & Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, kisebb ázásnyomokkal, a leporelló több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3211522
16780
512
0
34000
Photo
Artworks & Paper
1
1927-1931 Magas-Tátra, látványos felvételek a hegyekről, völgyekről, tavakról: Gerlachfalvi-csúcs, Poprádi-tó, Menguszfalvi-völgy, Hunfalvy-hágó, Lomnici-csúcs, Felkai-tó, stb.; összesen 20 db fotó, többségük a hátoldalon részletesen feliratozva, 8x5,5 cm és 17x13 cm között / 1927-1931 High Tatras, Vysoké Tatry, scenic photos of the mountains, valleys, lakes: Gerlachovský štít, Popradské pleso, Mengusovská dolina, Lomnický štít, Velické pleso, etc.; 20 pcs in total, between 8x5.5 cm and 17x13 cm
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
3278570
16781
512
0
30000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1890 Biskra et ses environs 12 fotót tartalmazó leporello. Aranyozott egészvászon kötésben 16x11 cm cca 1890 Biskra et ses environs leporello containing 12 photos. Gilded full canvas binding 16x11 cm
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3456620
16782
512
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1893 London, leporelló 20 db keményhátú fotóval, Römmler & Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, a leporelló több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm
Starting price:
4 000 HUF
3456812
16783
512
0
2800
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1894 Strasbourg (Strassburg), leporelló 11 db keményhátú fotóval (hiányos), Römmler & Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, ázásnyomokkal, a leporelló sérült, több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3351885
16784
512
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
Diósgyőri gyár látképe, eredeti negatívról készült utólagos előhívás, 11x17 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3465108
16785
512
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
ca 1890 London Parliament House of Commons. Nagy méretű fotó 31x21 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3384222
16786
512
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900-1910 Olaszország, a Comói-tó látképe, nagyméretű fotó kartonon, kissé vetemedett, 20,5x27 cm, karton: 29x33 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3459966
16788
512
0
5000
Photo
Artworks & Paper
1
1939 Országzászló-szentelés Hegyeshalomban, Horváth Róbert magyaróvári kereskedő képe, kartonra kasírozva, feliratozva, 17×23 cm
Starting price:
5 000 HUF
3464418
16789
512
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1970 Újmohács, a Duna bal partján, Pataksor utca, hátoldalon feliratozott fotó, 17×23 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3464421
16790
512
0
6000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1970 Pécs, Ikarus busz a Belvárosi Református templom előtt, hátoldalon feliratozott fotó, 24×18 cm
Starting price:
6 000 HUF
3461389
16791
512
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
ca 1940 Erdély, Borszék. nagy méretű turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment