Military Number of items: 109
3438696
33437
512
Military
Numismatics
4 000 HUF
3312539
33438
512
Military
Numismatics
1914. "Pénzintézetek Hadikórháza " öntött bronz ovális emlékérem. Szign.: Zutt Richard (1887-1938) (47x28mm) T:AU / Hungary 1914. "Military Hospital of Financial Institutions " cast bronze oval commemorative medallion (47x289mm) C:AU HP 6826.
8 000 HUF
3032655
33439
512
Military
Numismatics
8 000 HUF
3331297
33440
512
48000
Military
Numismatics
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt IV. osztálya " bronz kitüntetés "WZ" gyártói jelzés a hátlapon T:AU / Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, 4th Class " bronze decoration with "WZ" maker's mark on the reverse C:AU NMK 291
48 000 HUF
3387275
33441
512
Military
Numismatics
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF oxidáció Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF oxidation NMK 295.
5 000 HUF
3421687
33442
512
Military
Numismatics
1916. "Károly-csapatkereszt " Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon and suspension ring C:XF NMK 295.
2 800 HUF
3299418
33443
512
Military
Numismatics
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF oxidáció 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:VF oxidation NMK 295.
3 000 HUF
3424645
33444
512
Military
Numismatics
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés rossz állapotú, sérült mellszalaggal T:XF,VF patina 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with weak condition, damaged ribbon C:XF,VF patina NMK 295.
3 000 HUF
3464337
33445
512
Military
Numismatics
1917. "Egyes Honvéd - Zászlónkhoz törhetetlenül hűen felséges anyjához hervadhatlan kegyelettel " ovális alakú hadifém sapkajelvény. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (34,5x47,5mm) T:XF,VF pótolt tűvel
8 000 HUF
3464021
33446
512
Military
Numismatics
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon and suspension ring. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310
3 000 HUF
3438705
33447
512
4800
Military
Numismatics
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya " peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: "Kautsch" T:VF, fülnyom, karc Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class " Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon and ear. Sign.: "Kautsch" C:VF, earmark, scratch NMK 306.
4 800 HUF
3387273
33449
512
6500
Military
Numismatics
6 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house