Books: Tales Number of items: 75
3464341
21002
512
Books: Tales
Madame Camerlynck-Guernier - G.-H. Camerlynck: The Girl's Own Book. Paris, én., H. Dider. Angol, részben francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
2 000 HUF
3464446
21003
512
Books: Tales
2 db képeskönyv: Kis Boldogasszony képeskönyve. A magyar népénekek alapján összeáll.: Bali Mária Ildefonsa és Kákonyi Mária Constantina. Bp., [1944], Korda Rt. (Klösz Gy. és Fia). Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel. + Királyleány legendája. Ime szerető atyámfiai, ez Margitnak, magyar király leányának gyönyörűséges élete. Bp., [1942], Korda Rt. (Klösz György és Fia). Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel.
2 000 HUF
3459314
21004
512
Books: Tales
Plaviljscsikov: A hiányzó láncszem. Bp., Új Magyar Könyvkiadó Ifjúsági Könyvtára. Félvászon kötés, első oldal vágott, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3459544
21005
512
Books: Tales
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
3461351
21006
512
Books: Tales
Rowling, J. K.: Harry Potter és a bölcsek köve. Bp., 2005, Animus. Díszkiadás. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
2 000 HUF
3460055
21007
512
Books: Tales
Palotai Boris: Kassai diákok. Fáy Dezső tollrajzaival. Bp., [1940], Athenaeum, 129+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, megviselt borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
2 000 HUF
3460062
21008
512
Books: Tales
Szücs Imre: Egy kis diák estéi. Bp., [1941], Szent István-Társulat, 202 p. Egyetlen kiadás. A borító és a rajzok Márton Lajos munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, 1942-es ajándékozási bejegyzéssel.
2 000 HUF
3460306
21009
512
Books: Tales
Twain, Mark: Koldus és királyfi. Ford.: Fái J. Béla. Bp., [1930], Révai, 239+(1) p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, az illusztrációk egy részét ceruzával kiszínezték.
2 000 HUF
3460318
21010
512
Books: Tales
Tersánszky [Józsi] Jenő: Kacor Dani csínyjei. Toncz Tibor rajzaival. Bp., 1957, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
2 000 HUF
3461176
21011
512
Books: Tales
Kormos István: Mese Vackorról egy pisze kölyökmackóról. Reich Károly rajzaival. Bp., 1978, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 000 HUF
3461183
21012
512
Books: Tales
Vuk. Képeskönyv. Fekete István regénye, Dargay Attila [...] rajzfilmje nyomán szövegét Rigó Béla, rajzait Bakai Piroska és Radvány Zsuzsa készítette. 1982, Pannónia Filmstúdió. Kiadói szakadt papírkötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3458140
21013
512
Books: Tales
Lakner Artúr: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., 1983. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house