https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Social sciences

Number of items: 203

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Edith Sheffer: Asperger gyermekei. Az autizmusfogalom gyökerei a bécsi nácizmusban. Ford.: Frank Orsolya. Bp., 2020, Európa, 403+(5) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20458.

Edith Sheffer: Asperger gyermekei. Az autizmusfogalom gyökerei a bécsi nácizmusban. Ford.: Frank Orsolya. Bp., 2020, Európa, 403+(5) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
Szilágyi Márton: Az íróvá válás mikrotörténete a 19. század első felében. Lisznyai Kálmán és az "irodalmi gépezet". Bp., 2021, Reciti, kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20459.

Szilágyi Márton: Az íróvá válás mikrotörténete a 19. század első felében. Lisznyai Kálmán és az "irodalmi gépezet". Bp., 2021, Reciti, kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Baumann, [Franz Ludwig]: Geschichte des Allgäus. Zweiter Band. Kempten, é.n. (cca 1890-1900), J. Kösel. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
20460.

Baumann, [Franz Ludwig]: Geschichte des Allgäus. Zweiter Band. Kempten, é.n. (cca 1890-1900), J. Kösel. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
G. O. Monzelera - G. G. Tumanova (szerk.): Japán-orosz szótár. H.n., 1946, Külföldi és Nemzeti Szótárak Állami Kiadója, XIII+(3)+640 p. Orosz nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. / Japanese-Russian dictionary. In Russian language. Hardcover, with slightly worn cover.
1
20461.

G. O. Monzelera - G. G. Tumanova (szerk.): Japán-orosz szótár. H.n., 1946, Külföldi és Nemzeti Szótárak Állami Kiadója, XIII+(3)+640 p. Orosz nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. / Japanese-Russian dictionary. In Russian language. Hardcover, with slightly worn cover.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Márkus Mihály: A bokortanyák népe. Nyíregyháza, 2009, Kelet Press, 293+(3) p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20462.

Márkus Mihály: A bokortanyák népe. Nyíregyháza, 2009, Kelet Press, 293+(3) p. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Lénárt Ágota: Téthelyzetben. Sportpszichológiáról edzőknek és versenyzőknek. Bp., 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20463.

Lénárt Ágota: Téthelyzetben. Sportpszichológiáról edzőknek és versenyzőknek. Bp., 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Imre Samu: Felsőőri tájszótár. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
20464.

Imre Samu: Felsőőri tájszótár. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Henkey Gyula-kalmár László: Heves megyei palócok etnikai embertani vizsgálata. Eger, 1979. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20465.

Henkey Gyula-kalmár László: Heves megyei palócok etnikai embertani vizsgálata. Eger, 1979. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Plótinosz: Az Egyről, a szellemről és a lélekről. Válogatott írások. Ford. és a jegyzeteket írta: Horváth Judit és Perczel István. Bp., 1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20466.

Plótinosz: Az Egyről, a szellemről és a lélekről. Válogatott írások. Ford. és a jegyzeteket írta: Horváth Judit és Perczel István. Bp., 1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Domokos Pál Péter: A moldvai magyarság múltja és jelene. Százhúsz csángómagyar népdal. Bp., 1941, szerzői kiadás (Glória ny.), 599 p. Harmadik kiadás. Igényes kartonált kötésben.
1
20467.

Domokos Pál Péter: A moldvai magyarság múltja és jelene. Százhúsz csángómagyar népdal. Bp., 1941, szerzői kiadás (Glória ny.), 599 p. Harmadik kiadás. Igényes kartonált kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
René Descartes: Test és lélek, morál, politika, vallás. Válogatás a kései írásokból. Szerk., a jegyzeteket és a kísérő tanulmányt írta: Boros Gábor, Schmal Dániel. Sapientia Humana. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20468.

René Descartes: Test és lélek, morál, politika, vallás. Válogatás a kései írásokból. Szerk., a jegyzeteket és a kísérő tanulmányt írta: Boros Gábor, Schmal Dániel. Sapientia Humana. Bp., 2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
4
 
John Locke: Értekezés az emberi értelemről. Szerk. és az utószót írta: Faragó-Szabó István. Ford.: Vassányi Miklós, Csordás Dávid. Sapientia Humana. Bp., 2003., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20469.

John Locke: Értekezés az emberi értelemről. Szerk. és az utószót írta: Faragó-Szabó István. Ford.: Vassányi Miklós, Csordás Dávid. Sapientia Humana. Bp., 2003., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment