https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 609
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3250831
21672
512
0
700
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Bp., 1942, Stádium. Kiadói papírkötés, gerinc kissé sérült, kopottas állapotban.
The item is not available
3355013
21673
512
0
700
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel ellátta és kiadta: - - . Bp., 1929, Sárkány-ny., 83+(3) p. Kiadói papírkötés, minimálisan foltos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
The item is not available
3360479
21674
512
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
3370585
21675
512
0
900
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mihail Sadoveanu: Medveszem /Öt elbeszélés/ Drahos István eredeti fametszeteivel /Új Elzevir Könyvtár 7. kötet Magyar Helikon 1960. 294p. Kiadói félbőr kötésben
The item is not available
3371081
21676
512
0
900
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
dr. Szemere Samu: Giordano Bruno. Bp., 1917 MTA. 391p. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben,
The item is not available
3379006
21677
512
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai Mór: A jövő század regénye I. rész II. kötet: Az örök harcz. II. rész. I. kötet: Az örök béke. Bp.,én.,Pfeifer Ferdinánd, 256+1 p.; 225+1 p. 4. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet elülső előzéklapja foltos.
Starting price:
1 000 HUF
3389214
21678
512
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Thackeray, W. M.: Hiúság vására. Bp., 2019, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, előzéklapból egy darab kivágva, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3389967
21679
512
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móra Ferenc: Aranykoporsó. (Bp., 1942), Révai, 3 sztl. lev.+ 345+(3) p. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3393388
21680
512
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
5 db ezotériával kapcsolatos könyv - Budd Hopkins: Missing Time; Whitley Strieber: Communion; Ellen Crystal: Csendes invázió; Hargitai Károly: UFO szuperjövő; George C. Andrews: Földönkívüliek közöttünk. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3404752
21681
512
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vörösmarty munkái. Első kötet. Pest, 1871, Ráth Mór. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3433936
21682
512
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
5 db angol nyelvkönyv - Market Leader, Cutting Edge, Work in Progress. Kiadói papírkötés, jó állapotban, részben vagy egészében kitöltöttek.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2733722
21683
512
0
500
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, "Pátria". Kiadói papírkötés.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment