Number of items: 609

21672.

700 HUF
1,90
2,19

21673.

700 HUF
1,90
2,19

21674.

800 HUF

21675.

900 HUF
2,44
2,81

dr. Szemere Samu: Giordano Bruno. Bp., 1917 MTA. 391p. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben,
21676.

900 HUF
2,44
2,81

Jókai Mór: A jövő század regénye I. rész II. kötet: Az örök harcz. II. rész. I. kötet: Az örök béke. Bp.,én.,Pfeifer Ferdinánd, 256+1 p.; 225+1 p. 4. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet elülső előzéklapja foltos.
21677.

1 000 HUF

21678.

1 000 HUF

21679.

1 000 HUF

21680.

1 000 HUF

Vörösmarty munkái. Első kötet. Pest, 1871, Ráth Mór. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21681.

1 000 HUF

5 db angol nyelvkönyv - Market Leader, Cutting Edge, Work in Progress. Kiadói papírkötés, jó állapotban, részben vagy egészében kitöltöttek.
21682.

1 000 HUF

21683.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF