Autographs Number of items: 101
3389192
16446
512
Autographs
Werner Krauss (1884-1959) színész aláírása egy őt ábrázoló fotólapon
3 000 HUF
3389189
16447
512
Autographs
Harald Paulsen (1895-1954) színész aláírása egy őt ábrázoló fotólapon
3 000 HUF
3389186
16448
512
Autographs
Goll Bea (1927-2014) színésznő, táncosnő aláírt fényképe
3 000 HUF
3460132
16449
512
Autographs
Gonda Imre-Niederhauser Emil: A Habsburgok. Habsburg családtagok által ALÁÍRT - Habsburg Károly - Habsburg Ottó trónörökös - Habsburg György - Habsburg Regina az aláírás körülményeivel Bp., 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, a borítón kis ragasztás.
16 000 HUF
3460106
16450
512
Autographs
Habsburg Ottó (1912-2011) trónörökös, politikus a Páneurópai Unió Elnökének aláírása saját képén 12x15 cm
3 000 HUF
3461650
16451
512
Autographs
1898 Bp., a M. Kir. József Műegyetem által kiállított mérnöki bizonyítvány (absolutorium), Schimkó Gyula részére, Wartha Vince (1844-1914) kémikus, borász, az egyetem rektora, ill. Dr. Ilosvay Lajos (1851-1936) kémikus, az MTA alelnöke, a mérnöki szakosztály dékánjának autográf aláírásával, papírfelzetes viaszpecséttel, 1ft okmánybélyeggel, szakadt állapotban 60x45 cm
3 000 HUF
3456246
16487
512
Autographs
Háztartási és Illatszer Boltok retró reklámos papírzacskók, 6 db, 37x16 cm
2 400 HUF
3456484
16488
512
Autographs
cca 1920 Rigler József Ede Papírneműgyár R.T. rajztömb mappa, szecessziós díszítéssel, sérülésekkel, tulajdonosi feljegyzésekkel, 31x40,5 cm
4 000 HUF
3463537
16489
512
28000
Autographs
1910 Árjegyzék Andrényi Károly és fiai vas- és szerszám-nagykereskedéséből Aradon, az ,,Arany vakaróhoz". Arad, 1910, Réthy Lipót és Fia-ny., 13 sztl. lev.+ IV+229+(7) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, az utolsó lap (a német nyelvű tartalomjegyzék vége) és a hátsó borító hiányzik. Egyedi készítésű, a gerincen feliratozott kartonborítóban.
28 000 HUF
3431548
16494
512
Autographs
Jerzy Cieslak Józefa Bema 1848-1949, Jerzy Cieslak által dedikált
2 000 HUF
3443881
16495
512
32000
Autographs
Szoboszlai Dominik labdarúgó autográf aláírásával ellátott Liverpool FC fém tábla, bekeretezve, certifikáttal. Keret mérete 50x28 cm
32 000 HUF
3440367
16496
512
Autographs
1919 Garami Ernő (1876-1935) szociáldemokrata politikus, kereskedelemügyi miniszter bélyegzett aláírása kinevezésen
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house