Art-ceramics
Number of items: 254
3439366
12248
508
Art-ceramics
Korom Kati (1953- ): Öttömös címere. Mázas kerámia, jelzett, 20 cm
3 000 HUF
3440436
12249
508
2200
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Iparművészeti Vállalatos váza. Jelzett, lepattanással, m: 19 cm
2 200 HUF
3440438
12250
508
2200
Art-ceramics
Dybisewszky Pál (1917-1978): Retro váza. Mázas kerámia. jelzett, ragasztott, m: 27,5 cm
2 200 HUF
3436474
12251
508
Art-ceramics
Talavera de la Reina pottery dísztál. Jelzett, minimális mázhibával, d: 26,5 cm
3 000 HUF
3437568
12252
508
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 15 cm
3 000 HUF
3437565
12253
508
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Csésze, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
3 000 HUF
3437446
12254
508
Art-ceramics
Buddha, ülő kerámia figura 17 cm
2 800 HUF
3436570
12255
508
Art-ceramics
Reguly városmintás mázas kerámia falitál, jelzett, hibátlan, d: 27,5 cm
2 000 HUF
3435829
12256
508
Art-ceramics
Kis Miska csalikancsó.Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
3 000 HUF
3435831
12257
508
Art-ceramics
H. jelzéssel Iparművész gyertyatartó Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
3 000 HUF
3435629
12258
508
3200
Art-ceramics
Görbebögre macska figurás kerámia tükör, jelzett, 18x16 cm
3 200 HUF
3387985
12259
508
Art-ceramics
Kuglófsütő. Dél-Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, sérüléssel (hajszálrepedés), d: 21,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m