Art-ceramics

Number of items: 254

Korom Kati (1953- ): Öttömös címere. Mázas kerámia, jelzett, 20 cm
12248.

3 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Iparművészeti Vállalatos váza. Jelzett, lepattanással, m: 19 cm
12249.

2 200 HUF
5,96
6,88

Dybisewszky Pál (1917-1978): Retro váza. Mázas kerámia. jelzett, ragasztott, m: 27,5 cm
12250.

2 200 HUF
5,96
6,88

Talavera de la Reina pottery dísztál. Jelzett, minimális mázhibával, d: 26,5 cm
12251.

3 000 HUF

Bukrán Edit (1957-): Tálka, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 15 cm
12252.

3 000 HUF

Bukrán Edit (1957-): Csésze, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással d: 12 cm
12253.

3 000 HUF

Buddha, ülő kerámia figura 17 cm
12254.

2 800 HUF
21

Reguly városmintás mázas kerámia falitál, jelzett, hibátlan, d: 27,5 cm
12255.

2 000 HUF
25

Kis Miska csalikancsó.Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
12256.

3 000 HUF

H. jelzéssel Iparművész gyertyatartó Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
12257.

3 000 HUF

Görbebögre macska figurás kerámia tükör, jelzett, 18x16 cm
12258.

3 200 HUF
8,67
10,00

Kuglófsütő. Dél-Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, sérüléssel (hajszálrepedés), d: 21,5 cm
12259.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF